· 21 grudnia 2018

Bezpłatna konsultacja dla par po nieudanej procedurze in vitro

Klinika Leczenia Niepłodności Gyncentrum oddział w Krakowie zaprasza na BEZPŁATNE KONSULTACJE LEKARSKIE wszystkie Pary, które zakończyły program in vitro niepowodzeniem. Podczas spotkania z doświadczonymi specjalistami leczenia niepłodności będziecie Państwo mogli uzyskać odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

 

Jak wygląda konsultacja w Klinice Gyncentrum?

Pierwszym etapem jest przeprowadzenie wywiadu medycznego oraz wykonanie badania ginekologicznego i USG. Lekarz przeanalizuje także historię dotychczasowego leczenia. Na wizytę należy zabrać wszystkie dotychczasowe wyniki badań i dokumentację leczenia. Na podstawie uzyskanych informacji lekarz oceni stan zdrowia i omówi możliwości dodatkowej diagnostyki oraz metod leczenia.

Więcej informacji o pierwszej wizycie w Klinice Gyncentrum: https://www.gyncentrum.pl/blog/pl/pytania-dotyczace-pierwszej-wizyty-w-klinice-leczenia-nieplodnosci

Kto konsultuje Pacjentów w Krakowie?

Doświadczeni lekarze Gyncentrum dr n.med. Anna Bednarska-Czerwińska oraz dr n.med. Dariusz Mercik zaproponują najbardziej skuteczne metody leczenia i wraz z zespołem dołożą wszelkich starań, aby spełnić Wasze marzenie o dziecku.

Więcej o lekarzach:

dr n.med. Anna Bednarska-Czerwińska   https://www.gyncentrum.pl/dr-n-med-anna-bednarska-czerwinska

dr n.med. Dariusz Mercik  https://www.gyncentrum.pl/dr-n-med-dariusz-mercik

Programy in vitro dopasowane do potrzeb pacjentów

Na bazie sugestii pacjentów oraz wiedzy i doświadczenia naszych specjalistów, opracowaliśmy kompleksowe programy leczenia niepłodności metodą in vitro. Każdy program określa działania skierowane na konkretną przyczynę niepłodności i odpowiedni sposób leczenia.

Programy dają także możliwość oszacowania całkowitego kosztu leczenia oraz doboru skutecznej metody terapii dostosowanej do potrzeb i możliwości pacjenta. Więcej informacji  https://www.gyncentrum.pl/programy-in-vitro
https://www.gyncentrum.pl/nowoczesne-technologie

Adopcja oocytów – Jedyny w Polsce program z gwarancją 4 zarodków!

Na podstawie wieloletniego doświadczenia specjalistów Gyncentrum w leczeniu niepłodności oraz w odpowiedzi na potrzeby naszych Pacjentów opracowaliśmy program in vitro z komórkami dawczyni. Jego istotą jest zapłodnienie komórki jajowej od anonimowej dawczyni nasieniem partnera pacjentki. Program przeznaczony jest dla Par, u których problem niepłodności podyktowany jest czynnikiem żeńskim. Dzięki nowoczesnym technikom wspomaganego rozrodu, specjalistycznej wiedzy naszego zespołu lekarskiego oraz zaangażowaniu dawczyń komórek otwieramy przed naszymi Pacjentami nową perspektywę spełnienia marzeń o rodzicielstwie.

https://www.gyncentrum.pl/in-vitro-z-komorkami-dawczyni

Badania genetyczne

Laboratorium genetyczne Gyncentrum prowadzi działalność specjalistyczną w zakresie diagnostyki niepowodzeń rozrodu uwarunkowanych genetycznie. Oferujemy najnowocześniejszej klasy sprzęt medyczny oraz badania genetyczne metodą Real Time PCR. Ponadto zapewniamy w pełni kompleksową opiekę na miejscu. Pacjenci mogą skorzystać z konsultacji z genetykiem specjalizującym się w leczeniu niepłodności.

Preimplantacyjne testy genetyczne (PGD/PGS-NGS)

Laboratorium Genetyczne Gyncentrum, jako jedyne w Polsce, dysponuje najnowocześniejszą technologią sekwencjonowania genomu ludzkiego (System Illumina NGS). Umożliwia ona wykrycie, na bardzo wczesnym etapie rozwoju zarodka, nieprawidłowości genetycznych w zaledwie kilkanaście godzin, z niespotykaną dotąd dokładnością. Zwiększa to szanse na znalezienie patogennej mutacji, a ciąża uzyskana w procedurze in vitro rozwija się z zarodka o  prawidłowym materiale genetycznym. Celem diagnostyki preimplantacyjnej jest ocena zarodka pod kątem wad genetycznych jeszcze przed jego transferem do organizmu matki. Dzięki temu przyszli rodzice mają możliwość wyeliminowania ryzyka przeniesienia wady genetycznej na dziecko.

Więcej informacji https://www.gyncentrum.pl/preimplantacyjne-testy-genetyczne-pgd-pgs-ngs

WIZYTĘ NALEŻY UMÓWIĆ TELEFONICZNIE

   tel. 800 922 739

poniedziałek – piątek: 7:00 – 21:00
sobota: 7:00 – 15:00

ul. Mehoffera 10
31-322 Kraków

Program in vitro ciąża lub zwrot kosztów gyncentrum