gyncentrum poland group

O Nas

Gyncentrum Poland Group to jedna z najprężniej rozwijających się firm medycznych w Polsce. Działa na wielu płaszczyznach: od diagnostyki i leczenia niepłodności, po działalność badawczo-rozwojową i wdrażanie zupełnie nowych rozwiązań.

Nasza praca – Twoje zdrowie! 

O GYNCENTRUM POLAND GROUP

Kim jesteśmy?

Gyncentrum Poland Group to jedna z najprężniej rozwijających się firm medycznych w Polsce, czerpiąca z długoletniej tradycji i bogatego doświadczenia swoich specjalistów. Grupę Gyncentrum tworzą nowoczesne centra i laboratoria medyczne, w tym:

 • Klinika Leczenia Niepłodności i Badań Prenatalnych Gyncentrum,
 • Szpital Gyncentrum,
 • Centrum Leczenia Endometriozy Gyncentrum,
 • Laboratorium Genetyczne i Oddział Inżynierii Genetycznej Gyncentrum,
 • holsäMED – wielospecjalistyczne centrum medyczne,
 • holsäCLINICAL – Oddział Badań Klinicznych,
 • Say WOW! – klinika medycyny estetycznej i kosmetologii,
 • Dr Turowski – klinika przeszczepu włosów.

Gyncentrum jest także właścicielem aplikacji medycznej holsäAPP i sklepu DNA Home TEST.

W czym się specjalizujemy?

gyncentrum poland group leczenie niepłodności
LECZENIE NIEPŁODNOŚCI I DIAGNOSTYKA PRENATALNA

Klinika Leczenia Niepłodności i Badań Prenatalnych Gyncentrum

Klinika Gyncentrum jest jednym z wiodących ośrodków leczenia niepłodności i diagnostyki prenatalnej w Polsce. Od ponad 20 lat pomaga niepłodnym parom spełnić marzenie o potomstwie, zachowując przy tym najwyższą jakość usług. W ramach jednego ośrodka pacjenci mogą skorzystać z pełnej diagnostyki przyczyn niepłodności oraz poddać się leczeniu zaawansowanymi metodami. Zespół Kliniki tworzą wybitni specjaliści z wielu dziedzin medycyny: ginekologii i położnictwa, endokrynologii, perinatologii, genetyki, urologii, andrologii, immunologii czy embriologii. Gyncentrum jest także cenionym ośrodkiem diagnostyki prenatalnej, wykonującym badania prywatne oraz na NFZ.

Klinika Leczenia Niepłodności Gyncentrum ma swoje oddziały w 8 miastach w Polsce: w Katowicach, Krakowie, Bielsku-Białej, Częstochowie, Lublinie, Warszawie, Poznaniu oraz we Wrocławiu. 

Dowiedz się więcej
szpital gyncentrum
SZPITAL GYNCENTRUM

Szpital Gyncentrum

Szpital Gyncentrum to specjalistyczny ośrodek, w którym w ramach chirurgii jednego dnia przeprowadzane są zabiegi ginekologiczne. Personel szpitala tworzą specjaliści z wieloletnim doświadczeniem. Placówka dysponuje nowoczesnym blokiem operacyjnym oraz salą wybudzeń. Zabiegi wykonywane są metodami małoinwazyjnymi, takimi jak laparoskopia czy nóż plazmowy. Pacjenci mają zapewnione wygodne i kameralne pokoje, w których po zabiegach odzyskują siły pod czujnym okiem personelu.

Dowiedz się więcej
gyncentrum poland group centrum leczenia endometriozy
DIAGNOSTYKA I LECZENIE ENDOMETRIOZY

Centrum Leczenia Endometriozy Gyncentrum

Centrum Leczenia Endometriozy Gyncetrum jest jednym z największych ośrodków w Polsce zajmujących się diagnostyką i leczeniem ednometriozy. Sposób leczenia jest różny w zależności od stopnia zaawansowania choroby, lokalizacji zmian chorobowych oraz planów macierzyńskich pacjentki. W tym celu sięgamy po najróżniejsze metody: leczenie farmakologiczne, laparoskopię diagnostyczną i operacyjną czy niezwykle precyzyjny nóż plazmowy. Centrum Leczenia Endometriozy Gyncentrum jako pierwszy ośrodek w Polsce wprowadziło również nieinwazyjny test na endometriozę z krwi. Jest to również jedyny ośrodek gwarantujący swoim pacjentkom opiekę po wykonanym teście.

Dowiedz się więcej
gyncentrum poland group laboratorium genetyczne
BADANIA GENETYCZNE

Laboratorium Genetyczne i Oddział Inżynierii Genetycznej Gyncentrum

Laboratorium Genetyczne Gyncentrum jest jednym z najnowocześniej wyposażonych  laboratoriów w Europie i wiodącym ośrodkiem w zakresie diagnostyki genetycznych przyczyn niepłodności i poronień oraz preimplantacyjnej diagnostyki PGT w Polsce. Laboratorium wykonuje szeroki zakres badań genetycznych dla pacjentów zmagających się z niepłodnością i nawykowymi poronieniami, pacjentów będących nosicielami chorób genetycznych lub mających genetyczne predyspozycje do nowotworów oraz zmagających się z częstymi infekcjami intymnymi.

W Laboratorium Genetycznym Gyncentrum korzystamy z innowacyjnych i zarazem sprawdzonych metod analizy genetycznej, takich jak: Sekwencjonowanie metodą NGS, Sekwencjonowanie metodą Sangera, Sekwencjonowanie nanoporowe, Mikromacierze kliniczne, PCR, RT-PCR, Fluorescencyjna hybrydyzacja in situ – FISH, Cytometria przepływowa, i.in.

 

 

Dowiedz się więcej
gyncentrum poland group holsaMED
CENTRUM MEDYCZNE

holsäMED

holsäMED to wielospecjalistyczne centrum medyczne, w którym zespół kilkudziesięciu lekarzy różnych specjalizacji troszczy się o zdrowie pacjentów. Ośrodek został wyposażony w najnowocześniejszą aparaturę diagnostyczną i zabiegową, umożliwiającą szybką diagnozę oraz podjęcie skutecznego leczenia. W ofercie holsäMED znajdziemy:

 • konsultacje ze specjalistami,
 • szeroki zakres badań laboratoryjnych,
 • badania profilaktyczne,
 • fizjoterapię i rehabilitację,
 • badania obrazowe,
 • dostęp do lekarza POZ (prywatnie i na NFZ).
Dowiedz się więcej
gyncentrim poland group holsaclinical
BADANIA KLINICZNE

holsäCLINICAL

holsäCLINICAL to wyspecjalizowany dział badań klinicznych, będący integralną częścią Gyncentrum Poland Group. Powstał z myślą o pacjentach cierpiących na choroby przewlekłe, dla których standardowe metody leczenia okazują się nieskuteczne lub niewystarczające.

holsäCLINICAL prowadzi badania kliniczne nad innowacyjnymi terapiami w takich obszarach terapeutycznych, jak: ginekologia, leczenie niepłodności, dermatologia, pulmonologia, laryngologia, alergologia, reumatologia, immunologia, onkologia, okulistyka, diabetologia, gastroenterologia.

Dowiedz się więcej
gyncentrum poland group fundacja gyncentrum
SZERZENIE WIEDZY NA TEMAT NIEPŁODNOŚCI

Fundacja Gyncentrum

Misją Fundacji Gyncentrum jest szerzenie wiedzy na temat niepłodności, organizowanie kursów i szkoleń dla środowisk medycznych oraz pacjentów, uczestnictwo w projektach społecznych, a także wsparcie osób, które z różnych przyczyn mają trudności z poczęciem dziecka (poprzez udzielanie pomocy merytorycznej, finansowej i rzeczowej).  Działania Fundacji skierowane są w szczególności do pacjentów onkologicznych, zarówno przed jak i po rozpoczęciu leczenia, którzy chcieliby zachować swoją płodność i starać się w przyszłości o dziecko.

Dowiedz się więcej
gyncentrum poland group saywow
MEDYCYNA ESTETYCZNA I KOSMETOLOGIA

Say WOW!

Say WOW! to klinika medycyny estetycznej i kosmetologii z bogatą ofertą zabiegów na twarz i ciało. Najwyższą jakość i bezpieczeństwo zabiegów gwarantują specjaliści kliniki zdobywający doświadczenie za granicą. W Say WOW! pacjent rozwiąże wiele problemów estetycznych, pozbędzie się blizn, rozstępów, zmarszczek i nadmiernej potliwości, poprawi wygląd ust, przywróci owal twarzy, a nawet zadba o wygląd miejsc intymnych.

Dowiedz się więcej
PRZESZCZEPY WŁOSÓW

DR TUROWSKI Hair Restoration Clinic

DR TUROWSKI Hair Restoration Clinic to najnowocześniejsza i najbardziej doświadczona w zakresie  robotycznego przeszczepu włosów ARTAS klinika na świecie, posiadająca swoje ośrodki w Chicago, Katowicach i Warszawie.

Pacjentami kliniki są zarówno mężczyźni, jak i kobiety, borykający się z problemem łysienia o różnym podłożu: po przeszczepach skóry głowy, z oparzeniami i bliznami na głowie oraz po chemioterapii. Założycielem kliniki jest Gregory Turowski, MD, Ph.D., FACS – Amerykanin polskiego pochodzenia, światowej klasy chirurg plastyczny, który wraz ze swoim zespołem w trakcie 10-letniej praktyki pomógł już tysiącom pacjentów i przeszczepił miliony graftów.

Dowiedz się więcej

Masz więcej pytań?
Skontaktuj się z nami przez formularz

  Masz więcej pytań?

  Skontaktuj się z naszą infolinią
  już teraz!

  Dziękujemy za wypełnienie formularz

  Niebawem skontaktujemy się z Tobą i odpowiemy na Twoje pytania.

  Strona główna