Ginekologia plastyczna

Usunięcie torbieli jajnika

Torbiel jajnika jest dość częstą przypadłością wśród miesiączkujących kobiet. Obecnie zmiany tego typu usuwa się dwiema metodami – tradycyjnie oraz laparoskopowo.

Czytaj więcej
Clitoroplastyka

Clitoroplastyka to zabieg, który pozwoli Ci pozbyć się bólu i osiągnąć satysfakcję seksualną. Polega na odkryciu i uwypukleniu łechtaczki ukrytej głęboko pod fałdami skóry.

Czytaj więcej
Hymenoplastyka

Hymenoplastyka polega na zszyciu pozostałości naturalnej błony dziewiczej, która znajduje się na ściankach pochwy. Pacjentka już po kliku godzinach od zabiegu może powrócić do aktywności.

Czytaj więcej
Hymenotomia

Na zabieg hymenotomii decydują się młode kobiety, które nie mogą współżyć ze względu na odczuwany ból. Wówczas nacina się zbyt grubą i niepodatną błonę dziewiczą, co umożliwia im inicjację seksualną.

Czytaj więcej
Wypełnienie warg sromowych

Zabieg wypełniania warg sromowych ma na celu poprawę lub przywrócenie ich wcześniejszego kształtu przy użyciu preparatów na bazie kwasu hialuronowego.

Czytaj więcej
Plastyka przedsionka pochwy

Zabieg plastyki przedsionka pochwy ma na celu przywrócenie jej prawidłowego funkcjonowania. Korekta ma na celu zwężenie wejścia do pochwy, a także rekonstrukcję jej budowy anatomicznej.

Czytaj więcej
Powiększanie punktu G

Zbyt mały lub słabo uwydatniony punkt G, jest przyczyną braku orgazmu i satysfakcji z seksu. Doznania seksualne można wzmocnić za pomocą zabiegu powiększania punktu G.

Czytaj więcej
Rewitalizacja pochwy

Zabieg obkurczania pochwy laserem MonaLisa Touch stymuluje produkcję kolagenu w błonie śluzowej, dzięki czemu zwiększa się napięcie i elastyczność tkanek oraz zmniejsza obwód pochwy.

Czytaj więcej
Labioplastyka

Labioplastyka to zabieg, którego celem jest poprawa funkcjonalności oraz wyglądu warg sromowych poprzez ich wymodelowanie, np. zmniejszenie warg sromowych, korektę asymetrii warg sromowych czy zmianę kształtu.

Czytaj więcej