Ginekologia plastyczna

Specjalizujemy się w zabiegach rewitalizacji i rekonstrukcji narządów rodnych kobiety oraz leczeniu wysiłkowego nietrzymania moczu. Rozumiemy potrzeby współczesnych kobiet.

Zadbaj o zdrowie intymne i odzyskaj pewność siebie!

Gyncentrum to specjalistyczny ośrodek ginekologii plastycznej i estetycznej oraz leczenia nietrzymania moczu.

Przeprowadzamy małoinwazyjne zabiegi plastyki krocza, rewitalizacji okolic intymnych, labioplastyki, augmentacji punktu G, odtworzenia błony dziewiczej, i.in. Specjalizujemy się w leczeniu nietrzymania moczu. Proponujemy holistyczne podejście i nowoczesne metody leczenia NTM.

Kompleksowa oferta zabiegów skierowana jest do kobiet, które chcą zadbać o swoje zdrowie intymne, przywrócić funkcję narządów płciowych, poprawić wygląd stref intymnych, odzyskać satysfakcję z życia seksualnego i pewność siebie.

Specjaliści Gyncentrum czekają na Ciebie w Katowicach przy ul. Kościuszki 229 (CH Libero, poziom 2). Zapraszamy!

zadbaj o piękno i zdrowie intymne

Sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić

Labioplastyka

Labioplastyka to zabieg, którego celem jest poprawa funkcjonalności oraz wyglądu warg sromowych poprzez ich wymodelowanie, np. zmniejszenie warg sromowych, korektę asymetrii warg sromowych czy zmianę kształtu.

Czytaj więcej
Rewitalizacja pochwy

Zabieg obkurczania pochwy laserem MonaLisa Touch stymuluje produkcję kolagenu w błonie śluzowej, dzięki czemu zwiększa się napięcie i elastyczność tkanek oraz zmniejsza obwód pochwy.

Czytaj więcej
Labioplastyka

Labioplastyka to zabieg, którego celem jest poprawa funkcjonalności oraz wyglądu warg sromowych poprzez ich wymodelowanie, np. zmniejszenie warg sromowych, korektę asymetrii warg sromowych czy zmianę kształtu.

Czytaj więcej
Plastyka przedsionka pochwy

Zabieg plastyki przedsionka pochwy ma na celu przywrócenie jej prawidłowego funkcjonowania. Korekta ma na celu zwężenie wejścia do pochwy, a także rekonstrukcję jej budowy anatomicznej.

Czytaj więcej
Powiększanie punktu G

Zbyt mały lub słabo uwydatniony punkt G, jest przyczyną braku orgazmu i satysfakcji z seksu. Doznania seksualne można wzmocnić za pomocą zabiegu powiększania punktu G.

Czytaj więcej
Wypełnienie warg sromowych

Zabieg wypełniania warg sromowych ma na celu poprawę lub przywrócenie ich wcześniejszego kształtu przy użyciu preparatów na bazie kwasu hialuronowego.

Czytaj więcej
Hoodoplastyka

Hoodoplastyka to zabieg, który pozwoli Ci pozbyć się bólu i osiągnąć satysfakcję seksualną. Polega na odkryciu i uwypukleniu łechtaczki ukrytej głęboko pod fałdami skóry.

Czytaj więcej
Hymenoplastyka

Hymenoplastyka polega na zszyciu pozostałości naturalnej błony dziewiczej, która znajduje się na ściankach pochwy. Pacjentka już po kliku godzinach od zabiegu może powrócić do aktywności.

Czytaj więcej
Hymenotomia

Na zabieg hymenotomii decydują się młode kobiety, które nie mogą współżyć ze względu na odczuwany ból. Wówczas nacina się zbyt grubą i niepodatną błonę dziewiczą, co umożliwia im inicjację seksualną.

Czytaj więcej
Leczenie nietrzymania moczu

Nowoczesne, małoinwazyjne metody leczenia nietrzymania moczu. Leczenie laserem MonaLisa Touch, Bulkamid, BTL Emsella. Kompleksowa terapia niweluje problem NTM i pozwala odzyskać komfort życia.

Czytaj więcej

Umów się na konsultację ze specjalistą ginekologii estetycznej Gyncentrum

+48 735 122 777

  DROGA DO SZCZĘŚCIA

  Szeroki wachlarz możliwości na różne problemy intymne kobiet

  Zabiegi wykowane w ramach ginekologii plastycznej odpowiadają na potrzeby współczesnych kobiet, rozwiązując rozmaite problemy. Pozwalają poprawić jakość życia seksualnego, podnieść samoocenę, a niejednokrotnie także pozbyć się bólu. Rosnącą popularnością cieszy się choćby labioplastyka warg sromowych mniejszych i większych, plastyka łechtaczki czy przedsionka pochwy. Wiele pań pragnie odmłodzić strefy intymne, których wygląd i funkcjonowanie zmieniły się pod wpływem upływu lat, wahań hormonalnych czy przebytych porodów. Niekiedy, np. ze względów kulturowych czy też religijnych, kobieta chce odzyskać utraconą błonę dziewiczą lub odwrotnie – usunąć ją, by nie uniemożliwiała współżycia. Intymne problemy kobiet są więc bardzo różne. Ginekologia estetyczna na wszystkie znajduje rozwiązanie.

   

   

  LABIOPLASTYKA

  Przerośnięte wargi sromowe

  W kwestii wyglądu warg sromowych nie obowiązują żadne standardy czy wzorce. Każda kobieta jest inna i każde wargi sromowe są w porządku, jednak pod warunkiem, że ich kształt lub rozmiar nie powodują bólu czy psychicznego dyskomfortu. Jeśli wargi sromowe są np. zbyt przerośnięte, kobieta może borykać się z bólem podczas wykonywania codziennych czynności oraz nawracającymi infekcjami pochwy. Nie mówiąc już o tym, że niezadowolenie z wyglądu własnych miejsc intymnych może bardzo niekorzystnie wpłynąć na jej samoocenę, relację z partnerem czy jakość życia seksualnego.

  Na szczęście plastyka warg sromowych, inaczej labioplastyka, może skutecznie rozwiązać wszystkie te problemy. Zabieg polega na usunięciu nadmiaru tkanki i wymodelowaniu warg sromowych w taki sposób, aby nie tylko wyglądały ładnie, ale też pełniły swoją funkcję.

  Umów wizytę
  labioplastyka katowice
  CLITOROPLASTYKA

  Przerośnięta łechtaczka

  Clitoroplastyka to zabieg polegający na odkryciu lub uwypukleniu łechtaczki ukrytej głęboko pod fałdami skóry. Czasem wykonuje się go też w odwrotnym celu: by ukryć nadmiernie wyeksponowaną łechtaczkę, która dla kobiety zamiast źródłem przyjemności, staje się źródłem bólu i dyskomfortu. Niezależnie czy łechtaczka ma zostać zmniejszona czy uwydatniona, celem zabiegu zwiększenie satysfakcji podczas współżycia.

  Umów wizytę
  clitoroplastyka katowice
  HYMENOTOMIA

  Zbyt gruba błona dziewicza

  Błona dziewicza jest niewielkim fragmentem błony śluzowej położonym u wejścia do pochwy. Zazwyczaj pozostaje nienaruszona, aż do pierwszego współżycia. Niekiedy jednak jest ona tak gruba, że nie udaje jej się przerwać. W efekcie kobieta nie tylko nie może współżyć, ale i odczuwa ból podczas każdej próby umieszczenia członka w pochwie. I w tym przypadku z pomocą przychodzi ginekologia plastyczna, oferując kobietom tzw. hymenotomię, czyli zabieg nacięcia błony dziewiczej. Czasem mamy też do czynienia z sytuacją odwrotną. Błona dziewicza zostaje przerwana, mimo iż kobieta chciała ją zachować. Może się tak stać na skutek masturbacji, intensywnych ćwiczeń fizycznych czy niestety gwałtu. W takim przypadku istnieje możliwość odtworzenia utraconej błony dziewiczej. Odbywa się to poprzez zszycie ze sobą fragmentów, które pozostały po naturalnej błonie. Zabieg taki nazywamy hymenoplastyką.

  Umów wizytę
  hymenotomia katowice
  POWIĘKSZANIE PUNKTU G

  Brak przyjemności podczas współżycia

  Punkt G to obszar znajdujący się na przedniej ścianie pochwy. Uznawany jest za jedno z najbardziej erogennych miejsc na mapie kobiecego ciała. Zbyt mały punkt G może być przyczyną problemów z osiąganiem satysfakcji seksualnej. Paniom, których problem ten dotyczy proponuje się zatem zabieg zwany „zastrzykiem orgazmu”. Polega on na uwydatnieniu punktu G poprzez wstrzyknięcie w przednią ścianę pochwy materiału wypełniającego, którym najczęściej jest kwas hialuronowy.

  Umów wizytę
  powiększanie punktu g katowice
  PLASTYKA PRZEDSIONKA POCHWY

  Nieestetyczny wygląd krocza po porodzie

  Poród fizjologiczny niestety bardzo często kończy się nacięciem krocza, po którym mogą pozostać bolesne blizny lub zrosty. W efekcie wejście do pochwy ulega deformacji, utrudniając lub wręcz uniemożliwiając kobiecie współżycie. Czasem tego typu deformacje mają charakter wrodzony. Bez względu jednak na przyczynę problem ten można rozwiązać, wykonując plastykę przedsionka pochwy. Zabieg ten przywraca pochwie jej dawną anatomię oraz prawidłowe funkcjonowanie. W trakcie trwającego ok. 2. godzin zabiegu chirurg usuwa zmienione tkanki, a powstałą ranę zaszywa przy pomocy samowchłanialnych szwów. Pacjentka nie odczuwa w tym czasie żadnego dyskomfortu dzięki zastosowanemu miejscowemu znieczuleniu.

  Umów wizytę
  plastyka przedsionka pochwy katowice

  Błąd: Brak formularza kontaktowego.

  Zadbaj o piękno
  i zdrowie intymne

  Umów się na konsultację ze specjalistą
  ginekologii plastycznej Gyncentrum

   Dziękujemy za wypełnienie formularza

   Już niebawem skontaktujemy się z Tobą i zaproponujemy dogodny termin wizyty.

   Powrót na stronę