Zabiegi

Mezoterapia jajników osoczem bogatopłytkowym

Mezoterapia jajników osoczem bogatopłytkowym polega na podaniu bezpośrednio do jajnika autologicznego osocza bogatopłytkowego, które ma aktywować pęcherzyki jajnikowe do wzrostu.

Czytaj więcej
Leczenie żylaków powrózka nasiennego

Żylaki powrózka nasiennego to przypadłość, która dotyka nawet 10-15% mężczyzn. W leczeniu żylaków stosuje się kilka technik operacyjnych, m.in. laparoskopię.

Czytaj więcej
Sono-HSG

Sono-HSG (ultrasonograficzna histerosalpingografia) to najmniej inwazyjna metoda oceny jamy macicy i jajowodów. Metoda ta wykorzystywana jest w diagnostyce niepłodności u kobiet.

Czytaj więcej
Biopsja endometrium

Biopsja endometrium to celowe i kontrolowane uszkodzenie błony śluzowej macicy. Zabieg ma zwiększyć podatność endometrium na implantację (zagnieżdżenie) zarodka.

Czytaj więcej
Laparoskopia ginekologiczna

Laparoskopia ginekologiczna to metoda diagnostyczno-zabiegowa, umożliwiająca zbadanie narządów rodnych kobiety, a w razie potrzeby wykonanie zabiegu usunięcia ognisk chorobowych.

Czytaj więcej
Kolposkopia

Kolposkopia jest krótkim, nieinwazyjnym i bezbolesnym badaniem polegającym na obserwacji dolnej części układu rozrodczego kobiety. Wskazaniem do kolposkopii jest m.in. nieprawidłowy wynik cytologii.

Czytaj więcej
Histeroskopia

Histeroskopię uznaje się obecnie za jedną z najdokładniejszych technik diagnostycznych w chorobach macicy oraz tzw. „złoty standard” przy rozpoznawaniu przyczyn niepłodności.

Czytaj więcej