klinika leczenia niepłodności ginekologii diagnostyki prenatalnej gyncentrum kraków

KRAKÓW
Klinika Gyncentrum

Zapraszamy do naszej kliniki leczenia niepłodności, diagnostyki prenatalnej i ginekologii w Krakowie.

Klinika Leczenia Niepłodności
i Diagnostyki Prenatalnej

ul. Mehoffera 10
31-322 Kraków

Rejestracja telefoniczna:

tel. 12 306 73 77
e-mail: infokrakow@gyncentrum.pl

poniedziałek – piątek: 7:00 – 20:00
sobota: 7:00 – 15:00

Godziny otwarcia kliniki:

poniedziałek-piątek: 7:00 – 20:00

Punkt pobrań materiału do badań:

poniedziałek-piątek: 7:30-19:00

E-wyniki

Sprawdź, jak dojechać do Gyncentrum Kraków

Co mamy do zaoferowania?

Sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić w Gyncentrum Kraków

Badanie kariotypu Kraków

Wykryj i wyklucz nieprawidłowości w budowie i liczbie chromosomów będących przyczyną niepłodności lub nawracających poronień w Gyncentrum Kraków.

Więcej o ofercie
Badania prenatalne Kraków

Wiodący ośrodek diagnostyki prenatalnej w Krakowie. Pełen zakres diagnostyki – USG genetyczne, echokardiografia płodu, amniopunkcja, testy genetyczne i.in. Realizujemy świadczenia w ramach NFZ i prywatnie.

Więcej o ofercie
Pierwsza wizyta niepłodnościowa Kraków

Od 6 miesięcy lub dłużej bezskutecznie staracie się o dziecko? ‍To czas, aby umówić pierwszą wizytę w jednej z najbardziej doświadczonych klinik leczenia niepłodności w Krakowie.

Więcej o ofercie
Test na płodność dla par Kraków

Test na płodność dla mężczyzny i kobiety w Krakowie. W klinice Gyncentrum Kraków partnerzy mogą wykonać wszystkie badania oceniające ich płodność.

Więcej o ofercie
In vitro z komórkami Dawczyni Kraków

In vitro z komórkami jajowymi Dawczyni w Krakowie to szansa na ciążę dla kobiet, które z różnych przyczyn nie mogą wykorzystać w procedurze własnych komórek jajowych.

Więcej o ofercie
Inseminacja Kraków

Najprostsza i najmniej obciążająca metoda wspomagania rozrodu. W Klinice Gyncentrum Kraków przeprowadzamy inseminację domaciczną nasieniem partnera lub anonimowego dawcy.

Więcej o ofercie
Badanie AMH Kraków

Podstawowe badanie oceniające kobiecą płodność. Sprawdź stan rezerwy jajnikowej w Gyncentrum Kraków i świadomie zaplanuj swoje macierzyństwo.

Więcej o ofercie
Badanie nasienia Kraków

W Klinice Gyncentrum Kraków pacjenci mogą wykonać pełną diagnostykę nasiania, począwszy od oceny podstawowych parametrów, poprzez rozszerzoną analizę, a skończywszy na zaawansowanych metodach diagnostycznych.

Więcej o ofercie
klinika in vitro kraków
GYNCENTRUM KRAKÓW

Gyncentrum to jeden z wiodących ośrodków leczenia i genetycznej diagnostyki niepłodności oraz diagnostyki prenatalnej w Polsce.

 

Od wielu lat pomagamy Pacjentom urzeczywistniać ich marzenia o potomstwie. W oddziale kliniki w Krakowie pomagamy niepłodnym parom na każdym etapie starań o ciążę – począwszy od pełnej diagnostyki i leczenia niepłodności, aż po kompleksowe programy i procedury zwiększające skuteczność zapłodnienia. Specjalizujemy się również w diagnostyce prenatalnej. Realizujemy badania przesiewowe oraz wysokospecjalistyczne badania płodu.

Zespół Kliniki Leczenia Niepłodności Diagnostyki Prenatalnej Gyncentrum Kraków to doświadczeni lekarze i wykwalifikowany personel medyczny. Współpracujemy ze specjalistami medycyny rozrodu  z zakresu ginekologii, endokrynologii rozrodu, genetyki, immunologii, andrologii, urologii, embriologii, a także perinatologii i diagnostyki laboratoryjnej.

Korzystamy z najbardziej zaawansowanych technik wspomaganego rozrodu i algorytmów postępowania. Posiadamy własne zaplecze laboratoryjne, w którym wykonujemy zaawansowane badania genetyczne, cytogenetyczne i immunologiczne.

Pacjenci Gyncentrum w Krakowie mają możliwość przeprowadzenia pełnej diagnostyki i leczenia niepłodności w ramach jednego ośrodka.

Zaufaj specjalistom Gyncentrum,
umów wizytę już dziś!

32 506 57 77

  Do zobaczenia!

  Aktualności

  News
  Relacja
  Event
  Webinar
  Wszystkie aktualności