klinika leczenia niepłodności ginekologii diagnostyki prenatalnej gyncentrum kraków klinika gyncentrum krakow

KRAKÓW
Klinika Gyncentrum

Zapraszamy do naszej kliniki leczenia niepłodności, diagnostyki prenatalnej i ginekologii w Krakowie.

Dlaczego Klinika Gyncentrum Kraków? 

Od początku istnienia naszej kliniki wspieramy Pacjentów w spełnianiu ich marzenia o potomstwie, starając się jednocześnie zapewnić im najwyższą jakość usług.

Dlaczego warto wybrać naszą klinikę?

 • W naszej codziennej pracy korzystamy z długoletniej tradycji i bogatego doświadczenia naszych specjalistów.
 • Nasz zespół składa się z doświadczonych lekarzy oraz wykwalifikowanego personelu medycznego.
 • Współpracujemy z ekspertami w dziedzinie medycyny rozrodu, specjalizującymi się m.in. w ginekologii, endokrynologii rozrodu, genetyce, immunologii, andrologii, urologii, embriologii, a także perinatologii i diagnostyce laboratoryjnej.
 • Dysponujemy nowocześnie wyposażonymi laboratoriami oraz gabinetami lekarskimi.
Klinika Gyncentrum Kraków

Co nas wyróżnia?

Iconbrain 1 Gyncentrum Kraków

Doświadczenie

Zespół z ponad 20-letnim doświadczeniem w leczeniu niepłodności oraz wypracowane przez lata autorskie procedury i algorytmy postępowania.

Icon360 Gyncentrum Kraków

Kompleksowość

Pełna diagnostyka i zaawansowane leczenie niepłodności w ramach jednego ośrodka.

Iconparameters Gyncentrum Kraków

Spersonalizowana opieka

Dedykowany zespół specjalistów – jeden opiekun pacjenta oraz jeden lekarz prowadzący przez cały proces leczenia.

Iconcheck Gyncentrum Kraków

Gwarancja skuteczności

Autorski program in vitro z gwarancją skuteczności – leczenie zakończone ciążą lub zwrot 100% kosztów.

Iconcash Gyncentrum Kraków

Wsparcie finansowe

Dostęp do programów in vitro z dofinansowaniem. Preferencyjny system płatności ratalnej za leczenie dla Pacjentów Gyncentrum.

Iconarmchair Gyncentrum Kraków

Dostępność i wygoda

Dostęp do zaawansowanej diagnostyki oraz leczenia w 8 miastach w Polsce. Szybki i wygodny kontakt online z lekarzem prowadzącym z dowolnego miejsca.

Co mamy do zaoferowania?

Sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić w Gyncentrum Kraków

Badanie WES Kraków

Badanie WES jest najszerszym badaniem genetycznym dostępnym obecnie na rynku. Potrafi w trakcie jednej analizy sprawdzić nawet 20 tysięcy genów! Odpowiada na pytanie o przyczynę występowania wielu objawów. Jest dedykowany zarówno dzieciom jak i dorosłym. Sprawdź!

Więcej o ofercie
Test Panorama Kraków

Test Panorama Kraków jest przesiewowym badaniem prenatalnym nowej generacji określającym ryzyko wystąpienia najczęstszych wad genetycznych u płodu. Opiera się na analizie wolnego płodowego DNA oraz technologii SNP.

Więcej o ofercie
Histeroskopia Kraków

W klinice Gyncentrum Kraków pacjentka może wykonać histeroskopię, jedną z najdokładniejszych metod w diagnostyce chorób macicy. Histeroskopia pozwala poznać przyczynę niepłodności, nawykowych poronień czy nieprawidłowych krwawień z dróg rodnych, umożliwia także wycięcie wielu patologicznych zmian.

Więcej o ofercie
Badania genetyczne po poronieniu Kraków

W klinice Gyncentrum w Krakowie zajmujemy się pełną diagnostyką przyczyn poronień, oferując naszym pacjentom zarówno badania materiału z poronienia (w kierunku wad genetycznych oraz płci), a także badanie kariotypu rodziców  oraz badanie w kierunku trombofilii wrodzonej. 

Więcej o ofercie
IN VITRO Kraków

Klinika Gyncentrum Kraków wspiera niepłodne pary na każdym etapie ich drogi do rodzicielstwa. Zapewnia dostęp do kompleksowej diagnostyki oraz nowoczesnych metod leczenia, włącznie z technikami wspomaganego rozrodu, takimi jak in vitro.

Więcej o ofercie
Badanie kariotypu Kraków

Wykryj i wyklucz nieprawidłowości w budowie i liczbie chromosomów będących przyczyną niepłodności lub nawracających poronień w Gyncentrum Kraków.

Więcej o ofercie
Badania prenatalne Kraków

Wiodący ośrodek diagnostyki prenatalnej w Krakowie. Pełen zakres diagnostyki – USG genetyczne, echokardiografia płodu, amniopunkcja, testy genetyczne i.in. Realizujemy świadczenia w ramach NFZ i prywatnie.

Więcej o ofercie
Pierwsza wizyta niepłodnościowa Kraków

Od 6 miesięcy lub dłużej bezskutecznie staracie się o dziecko? ‍To czas, aby umówić pierwszą wizytę w jednej z najbardziej doświadczonych klinik leczenia niepłodności w Krakowie.

Więcej o ofercie
Test na płodność dla par Kraków

Test na płodność dla mężczyzny i kobiety w Krakowie. W klinice Gyncentrum Kraków partnerzy mogą wykonać wszystkie badania oceniające ich płodność.

Więcej o ofercie
In vitro z komórkami Dawczyni Kraków

In vitro z komórkami jajowymi Dawczyni w Krakowie to szansa na ciążę dla kobiet, które z różnych przyczyn nie mogą wykorzystać w procedurze własnych komórek jajowych.

Więcej o ofercie
Inseminacja Kraków

Najprostsza i najmniej obciążająca metoda wspomagania rozrodu. W Klinice Gyncentrum Kraków przeprowadzamy inseminację domaciczną nasieniem partnera lub anonimowego dawcy.

Więcej o ofercie
Badanie AMH Kraków

Podstawowe badanie oceniające kobiecą płodność. Sprawdź stan rezerwy jajnikowej w Gyncentrum Kraków i świadomie zaplanuj swoje macierzyństwo.

Więcej o ofercie
Badanie nasienia Kraków

W Klinice Gyncentrum Kraków pacjenci mogą wykonać pełną diagnostykę nasiania, począwszy od oceny podstawowych parametrów, poprzez rozszerzoną analizę, a skończywszy na zaawansowanych metodach diagnostycznych.

Więcej o ofercie
O GYNCENTRUM

Misja Gyncentrum

Klinika Gyncentrum Kraków jest miejscem, w którym zapewniamy kompleksową opiekę medyczną oraz dostarczamy nowoczesnych rozwiązań terapeutycznych. Mają one pomóc parom zmagającym się z problemem niepłodności spełnić swoje największe marzenie – marzenie o dziecku. Jako klinika leczenia niepłodności dokładamy wszelkich starań, by udało się je zrealizować.

Zadzwoń teraz

Cechuje nas indywidualne podejście do każdego pacjenta. Zanim przystąpimy do leczenia, przeprowadzamy pełną diagnostykę przyczyn niepłodności, począwszy diagnostyki endokrynologicznej, poprzez badania anatomiczne, infekcyjne, immunologiczne, a skończywszy na zaawansowanej diagnostyce genetycznej. Na podstawie uzyskanych wyników proponujemy przemyślane rozwiązania i skuteczną terapię.

W swojej pracy sięgamy po najnowocześniejsze techniki wspomaganego rozrodu, takie jak ICSI, IMSI, PICSI oraz diagnostykę preimplantacyjną, w tym PGT-A, niPGTA, PGT-M, PGT-SR oraz Karyomapping. Oferujemy również szeroki zakres badań laboratoryjnych oraz dostęp do Międzynarodowego Banku Nasienia i Komórek Jajowych Gyncentrum. W trosce o komfort i rosnące potrzeby naszych Pacjentów staramy się nieustannie poszerzać ofertę wykonywanych badań i zabiegów.

Zaufaj specjalistom Gyncentrum,
umów wizytę już dziś!

+48 735 122 777

  Gdzie jesteśmy?

  Klinika Leczenia Niepłodności
  i Diagnostyki Prenatalnej

  ul. Mehoffera 10
  31-322 Kraków

  Rejestracja telefoniczna:

  tel. +48 735 122 777
  e-mail: [email protected]

  poniedziałek – piątek: 7:00 – 20:00
  sobota: 7:00 – 15:00

  od dnia 1.12.2023r nasza infolinia będzie czynna:

  poniedziałek-piątek: 7:00-19:00
  sobota: 7:00-15:00

  Godziny otwarcia kliniki:

  poniedziałek-piątek: 7:00 – 19:00

  Punkt pobrań materiału do badań:

  poniedziałek-piątek: 7:30-19:00

  E-wyniki

  Sprawdź, jak dojechać do Gyncentrum Kraków

  Do zobaczenia!

  Aktualności

  News
  Relacja
  Event
  Webinar
  Wszystkie aktualności

  Zrób
  pierwszy krok
  do skutecznego leczenia!

  Umów się na
  pierwszą wizytę
  w klinice Gyncentrum Kraków

   Lub pozostaw swoje dane, a skontaktujemy się z Tobą w celu umówienia terminu wizyty.

   KrakówOnline

   Dziękujemy za wypełnienie formularza

   Niebawem skontaktujemy się z Tobą i zaproponujemy dogodny termin badania.

   Strona główna