klinika leczenia niepłodności ginekologii diagnostyki prenatalnej gyncentrum kraków

KRAKÓW
Klinika Gyncentrum

Zapraszamy do naszej kliniki leczenia niepłodności, diagnostyki prenatalnej i ginekologii w Krakowie.

Klinika Leczenia Niepłodności
i Diagnostyki Prenatalnej

ul. Mehoffera 10
31-322 Kraków

Rejestracja telefoniczna:

tel. 12 306 73 77
e-mail: infokrakow@gyncentrum.pl

poniedziałek – piątek: 7:00 – 20:00
sobota: 7:00 – 15:00

Godziny otwarcia kliniki:

poniedziałek-piątek: 7:00 – 20:00

Punkt pobrań materiału do badań:

poniedziałek-piątek: 7:30-19:00

E-rejestracja

Sprawdź, jak dojechać do Gyncentrum Kraków

klinika in vitro kraków
GYNCENTRUM KRAKÓW

Gyncentrum to jeden z wiodących ośrodków leczenia i genetycznej diagnostyki niepłodności oraz diagnostyki prenatalnej w Polsce.

 

Od wielu lat pomagamy Pacjentom urzeczywistniać ich marzenia o potomstwie. W oddziale kliniki w Krakowie pomagamy niepłodnym parom na każdym etapie starań o ciążę – począwszy od pełnej diagnostyki i leczenia niepłodności, aż po kompleksowe programy i procedury zwiększające skuteczność zapłodnienia. Specjalizujemy się również w diagnostyce prenatalnej. Realizujemy badania przesiewowe oraz wysokospecjalistyczne badania płodu.

Zespół Kliniki Leczenia Niepłodności Diagnostyki Prenatalnej Gyncentrum Kraków to doświadczeni lekarze i wykwalifikowany personel medyczny. Współpracujemy ze specjalistami medycyny rozrodu  z zakresu ginekologii, endokrynologii rozrodu, genetyki, immunologii, andrologii, urologii, embriologii, a także perinatologii i diagnostyki laboratoryjnej.

Korzystamy z najbardziej zaawansowanych technik wspomaganego rozrodu i algorytmów postępowania. Posiadamy własne zaplecze laboratoryjne, w którym wykonujemy zaawansowane badania genetyczne, cytogenetyczne i immunologiczne.

Pacjenci Gyncentrum w Krakowie mają możliwość przeprowadzenia pełnej diagnostyki i leczenia niepłodności w ramach jednego ośrodka.

Zaufaj specjalistom Gyncentrum,
umów wizytę już dziś!

32 506 57 77


    Do zobaczenia!