Augumentacja warg sromowych większych

Wypełnianie i rewitalizacja warg sromowych. Ciesz się intymnością.

Rewitalizacja pochwy

Zabieg wypełniania warg sromowych ma na celu poprawę lub przywrócenie ich wcześniejszego kształtu przy użyciu preparatów na bazie kwasu hialuronowego. Zabieg wypełniania warg sromowych wykonuje się zarówno u młodych kobiet, które z powodów estetycznych chcą poprawić ich kształt, a także u kobiet, których wargi sromowe są zbyt małe. Zaleca się go także kobietom w okresie okołomenopauzalnym lub menopauzalnym, po chemioterapii, bądź w okresie znacznego spadku wagi, czyli wtedy, gdy zaczynają postępować zaniki tkanki, a skóra staje się cieńsza i mniej elastyczna.

O zabiegu

Defekty warg sromowych powodują często podrażnienia i infekcje, ból podczas współżycia oraz dyskomfort podczas codziennych czynności. Tych negatywnych skutków można pozbyć się w zaledwie 30 minut dzięki augumentacji warg sromowych większych. Wówczas lekarz znieczula powierzchnię poddawaną zabiegowi, a następnie za pomocą kaniuli wstrzykuje w okolice warg sromowych kwas hialuronowy. Bezpośrednio po zabiegu pacjentka może wrócić do codziennych czynności. Zastosowanie kwasu hialuronowego powoduje zwiększenie i napięcie warg sromowych oraz poprawę ich kształtu. Efekty widoczne są już po pierwszym tygodniu od zabiegu i utrzymują się do 1 roku.

Przeciwwskazania do zabiegu

Zabiegu nie powinno wykonywać się wówczas, gdy:

  • kobieta jest w ciąży,
  • pojawiły się u niej infekcje intymne lub stany zapalne okolicy poddawanej zabiegowi.

Augumentacja warg sromowych większych cena

Interesuje Cię koszt zabiegu? Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem lub kontaktu z infolinią Gyncentrum pod nr telefonu 32 506 57 77.