FAQ

Bez względu na jakim etapie diagnostyki lub leczenia niepłodności jesteś, zapewne masz wiele pytań, na które szukasz wiarygodnej odpowiedzi. Sekcja FAQ to miejsce, gdzie na pytania pacjentów odpowiadają lekarze i specjaliści Gyncentrum. Sprawdź, być może znajdziesz tu wyjaśnienie swoich problemów i wątpliwości.

Naszym celem jest ciągły rozwój sekcji FAQ, dlatego jeśli nie znalazłaś/eś odpowiedzi na swoje pytanie, zadaj je nam poprzez formularz na dole strony/adres e-mail. Nasi specjaliści odpowiedzą na otrzymane pytania, najszybciej jak jest to możliwe. Wybrane pytania i odpowiedzi opublikujemy także na niniejszej stronie.

Treści zawarte w FAQ Gyncentrum, w tym odpowiedzi na pytania zadawane poprzez formularz, mają charakter wyłącznie informacyjno-edukacyjny. Nie należy ich traktować jako formę konsultacji medycznej, zastępującej bezpośredni kontakt z lekarzem. Gyncentrum nie ponosi odpowiedzialności za skutki stosowania się do informacji oraz porad, będących odpowiedzią na zadawane pytania.