Od 6 miesięcy lub dłużej starasz się o dziecko?
Umów się na konsultację ze specjalistą
i rozpocznij skuteczne leczenie.
Od 6 miesięcy lub dłużej starasz się o dziecko?
Umów się na konsultację ze specjalistą
i rozpocznij skuteczne leczenie.
Dlaczego warto nam zaufać?
Gdy od 6 miesięcy lub dłużej bezskutecznie starasz się o dziecko.
Kiedy dotyczą Cię lub podejrzewasz u siebie takie schorzenia, jak: endometrioza, PCOS, choroby tarczycy, choroby nadnerczy.
Jeśli masz za sobą poronienia.
Jeśli wraz z partnerem chcielibyście skonsultować swój stan zdrowia ze specjalistą leczenia niepłodności.
Pierwsza wizyta online lub w klinice
To Ty decydujesz, jak chcesz się z nami skonsultować.
Wizytę możesz odbyć online bez wychodzenia z domu lub stacjonarnie w jednej z naszych klinik.
Doświadczenie
Zespół z ponad 20-letnim doświadczeniem w leczeniu niepłodności oraz wypracowane przez lata autorskie procedury i algorytmy postępowania.
Kompleksowość
Pełna diagnostyka i zaawansowane leczenie niepłodności w ramach jednego ośrodka.
Spersonalizowana opieka
Dedykowany zespół specjalistów – jeden opiekun pacjenta oraz jeden lekarz prowadzący przez cały proces leczenia.
Gwarancja skuteczności
Autorski program in vitro z gwarancją skuteczności – leczenie zakończone ciążą lub zwrot 100% kosztów.
Wsparcie finansowe
Dostęp do programów in vitro z dofinansowaniem. Preferencyjny system płatności ratalnej za leczenie dla Pacjentów Gyncentrum.
Dostępność i wygoda
Dostęp do zaawansowanej diagnostyki oraz leczenia w 8 miastach w Polsce. Szybki i wygodny kontakt online z lekarzem prowadzącym z dowolnego miejsca.
Laboratorium Gyncentrum
Własne laboratoria, w których przeprowadzane są zaawansowane badania cytogenetyczne, immunologiczne oraz genetyczne.
Bank komórek Gyncentrum
Gwarancja bezpieczeństwa i pewność pochodzenia komórek rozrodczych oraz ich szybka dostępność w programach in vitro.
Szpital Gyncentrum
Diagnostyka niepłodności oraz zabiegi operacyjne. Laparoskopia diagnostyczna i zabiegowa, leczenie endometriozy nożem plazmowym.
Zosia
„Jesteśmy bardzo wdzięczni klinice, wszystkim lekarzom , w szczególności doktorowi Mercikowi, doktor Piekarz, doktorowi Sydorowi oraz doktor Rozmus-Warcholińskiej za nasz CUD. Zosia urodziła się 2 maja 2022 r. Nawet nie liczyliśmy, że to się uda. 11 lat leczenia w innych miejscach, w dodatku ja wiekowa – 41 lat, ale dzięki determinacji Państwa lekarzy niemożliwe stało się możliwym.
Serdecznie DZIĘKUJEMY ❤”
Danusia & Michał
Tak. Problem niepłodności dotyczy bowiem obu partnerów. Dlatego tak ważnym jest, aby na pierwszej wizycie lekarz miał okazję porozmawiać z każdym z Was. Poza aspektem diagnostycznym, istotne jest całe spektrum zagadnień psychologicznych związanych z niepłodnością. Bezskuteczne starania o dziecko wiążą się z dużym stresem i poczuciem niespełnienia. W związku z czym istotne jest wsparcie partnera, nawet podczas tej pierwszej wizyty. Zalecenia medyczne usłyszane bezpośrednio od lekarza zostaną potraktowane przez mężczyznę z większą powagą. Pozwolą mu również lepiej zrozumieć problem i zaangażować się właściwie w jego rozwiązanie.
Nie ma jednego, uniwersalnego zestawu badań, które należy wykonać przed pierwszą wizytą. Zawsze zależy to od konkretnego przypadku. Aby pierwsza wizyta była bardziej merytoryczna zaleca się, aby kobieta wykonała podstawowe badania laboratoryjne tj.: morfologia krwi, badania hormonalne TSH, AMH oraz prolaktynę.
Partner z kolei powinien na pierwszą wizytę dostarczyć wyniki podstawowego badania nasienia, które dotyczą ruchliwości plemników oraz parametrów fizyko-chemicznych. Dodatkowo warto zbadać morfologię i żywotności plemników oraz obecność przeciwciał przeciwplemnikowych i aktywnych leukocytów.
Pomocne będą także opisy uprzednich badań, podjętych prób leczenia i operacji każdego z partnerów. Są one nieocenionym źródłem wiedzy dla lekarza. Dostarczając lekarzowi taki zestaw informacji wizyta będzie bardziej wartościowa.
Dalsze kroki będą już zależeć od wywiadu medycznego oraz wyników przeprowadzonych badań, zarówno tych, które przynieśliście na wizytę, jak i tych zleconych przez naszego specjalistę. Na ich podstawie lekarz podejmie decyzje, co do sposobów dalszego leczenia. Może zaproponować działania, które pomogą Wam w naturalnym poczęciu dziecka, np. zmianę diety i trybu życia czy leczenie hormonalne albo wyjść z propozycją zastosowania metod wspomaganego rozrodu. Warto pamiętać, że diagnostyka i leczenie niepłodności nigdy nie kończą się na jednej wizycie w klinice. Jest to proces wieloetapowy, często wymagający konsultacji z kilkoma specjalistami: ginekologiem, endokrynologiem, urologiem, psychologiem czy seksuologiem.
Nie zwlekaj. Zrób pierwszy krok i skorzystaj z pomocy specjalisty.
Niebawem skontaktujemy się z Tobą i zaproponujemy dogodny termin wizyty.