Miejskie programy in vitro

DOFINANSOWANIE DO IN VITRO

Samorządy pomagają niepłodnym parom

Zapłodnienie pozaustrojowe jest procedurą dość kosztowną, w związku z tym nie każda niepłodna para jest w stanie opłacić ją samodzielnie. Lokalne programy in vitro, do których dołącza coraz więcej polskich miast, mają częściowo rozwiązać ten problem, redukując w ten sposób zjawisko niepłodności wśród Polaków. Parom, które dostały się do programu przysługuje najczęściej możliwość jednorazowego dofinansowania do zabiegu zapłodnienia pozaustrojowego.

Dowiedz się więcej

Skontaktuj się z nami
i dowiedz się więcej na temat
miejskich programów in vitro!

+48 735 122 777

  Miejskie programy in vitro, których jesteśmy realizatorem

  Program in vitro Wielkopolska

  Skorzystaj z dofinansowania do 5 000 zł do procedury zapłodnienia pozaustrojowego dla mieszkańców województwa wielkopolskiego. W Gyncentrum Poznań zbieramy zapisy do programu na 2024 rok.

  Czytaj więcej
  Program in vitro Oświęcim

  Skorzystaj z dofinansowania do 8 000 zł do procedury zapłodnienia pozaustrojowego dla mieszkańców powiatu oświęcimskiego. W Gyncentrum zbieramy zapisy do programu na 2024 rok.

  Czytaj więcej
  Program in vitro Wrocław

  Skorzystaj ze 100% dofinansowania do procedury zapłodnienia pozaustrojowego dla mieszkańców Wrocławia. W Gyncentrum zbieramy zapisy do programu miejskiego.

  Czytaj więcej
  Program in vitro Zawiercie

  Skorzystaj z dofinansowania do 7 000 zł do procedury zapłodnienia pozaustrojowego dla mieszkańców Zawiercia. W Gyncentrum zbieramy zapisy do programu miejskiego.

  Czytaj więcej
  Program in vitro Kraków

  Skorzystaj z dofinansowania do 5.000 zł do procedury zapłodnienia pozaustrojowego dla mieszkańców Krakowa. W Gyncentrum zbieramy zapisy do programu miejskiego. Nie zwlekaj – zgłoś się do nas!

  Czytaj więcej
  Program in vitro Mysłowice

  Klinika Gyncentrum została realizatorem programu polityki zdrowotnej pn. „Chcemy być rodzicami – program leczenia niepłodności metodą zapłodnienia pozaustrojowego – in vitro dla mieszkańców Mysłowice w latach 2021-2024”

  Czytaj więcej
  Program in vitro Sosnowiec

  Klinika Gyncentrum jest realizatorem programu „Dofinansowanie do leczenia niepłodności metodą zapłodnienia pozaustrojowego dla mieszkańców miasta Sosnowca w latach 2021-2024”.

  Czytaj więcej
  Program in vitro Koszalin

  Program ma na celu ograniczenie zjawiska niepłodności wśród mieszkańców Częstochowy. Parom zakwalifikowanym do programu przysługuje możliwość jednorazowego dofinansowania do zabiegu in vitro.

  Czytaj więcej
  Program in vitro Częstochowa

  Program ma na celu ograniczenie zjawiska niepłodności wśród mieszkańców Częstochowy. Parom zakwalifikowanym do programu przysługuje możliwość jednorazowego dofinansowania do zabiegu in vitro.

  Czytaj więcej
  Program in vitro Radomsko

  Klinika Gyncentrum znalazła się w gronie realizatorów programu pn. „Dofinansowanie do leczenia niepłodności metodą zapłodnienia pozaustrojowego dla mieszkańców miasta Radomska na lata 2021 – 2023”.

  Czytaj więcej
  Program in vitro Radom

  Klinika Gyncentrum jest realizatorem programu „In vitro dla Radomia – Leczenie niepłodności metodą zapłodnienia pozaustrojowego w roku 2022”. Z programu będzie mogło skorzystać 10 par.

  Czytaj więcej
  Program in vitro Lublin

  Klinika Gyncentrum została realizatorem programu „Dofinansowanie do programu leczenia niepłodności metodą zapłodnienia pozaustrojowego dla mieszkańców miasta Lublin” w latach 2023-2025. Para zakwalifikowana do programu będzie mogła skorzystać z dofinansowania do maksymalnie 2 procedur. 

  Czytaj więcej
  Program in vitro Pyskowice

  Klinika Gyncentrum została realizatorem programu dofinansowującego in vitro z Urzędu Miasta Pyskowice w latach 2022-2025. Para zakwalifikowana do programu będzie mogła skorzystać z jednokrotnego dofinansowania. 

  Czytaj więcej
  miejskie-programy-in-vitro-gyncentrum

  Skorzystaj z dofinansowania do in vitro

  Informacje o rozpoczęciu naboru do każdego z miejskich programów in vitro, których jesteśmy realizatorem, pojawiają się zawsze w aktualnościach na naszej stronie internetowej, w zakładce miejskich programów in vitro oraz w naszych social mediach (Facebook, Instagram). Zachęcamy do ich śledzenia.

  Zainteresował Cię któryś
  z programów miejskich?

  Skontaktuj się z nami
  i dowiedz się więcej!

   Dziękujemy za wypełnienie formularza

   Już niebawem skontaktujemy się z Tobą i zaproponujemy dogodny termin wizyty.

   Powrót na stronę