klinika gyncentrum warszawa

WARSZAWA
Klinika Gyncentrum

Już dziś umów wizytę online ze specjalistą Gyncentrum, aby spełnić marzenie o dziecku!

Dlaczego Klinika Gyncentrum Warszawa? 

Już tysiące par spełniło marzenie o dziecku z Gyncentrum. Od ponad 20 lat wspieramy naszych Pacjentów na ich drodze do upragnionego rodzicielstwa, zapewniając przy tym najwyższą jakość usług.

Dlaczego warto zdecydować się na naszą klinikę leczenia niepłodności?

 • W codziennej pracy korzystamy z długoletniej tradycji i bogatego doświadczenia naszych specjalistów.
 • Klinika leczenia niepłodności Warszawa jest nowoczesnym ośrodkiem, w którym ogromny nacisk kładziemy na indywidualne podejście do każdego pacjenta.
 • Naszą kadrę tworzą doświadczeni lekarze i wykwalifikowany personel medyczny.
 • Współpracujemy ze specjalistami z wielu dziedzin medycyny: ginekologii, endokrynologii rozrodu, genetyki, immunologii, andrologii, urologii, embriologii, a także perinatologii i diagnostyki laboratoryjnej.
 • Mamy nowoczesne laboratoria oraz wyposażone w wysokiej klasy sprzęt medyczny gabinety lekarskie.

Klinika leczenia niepłodności Gyncentrum Warszawa
Dlaczego jesteśmy wyjątkowi?

Iconbrain 1 Gyncentrum Warszawa

Doświadczenie

Zespół z ponad 20-letnim doświadczeniem w leczeniu niepłodności oraz wypracowane przez lata autorskie procedury i algorytmy postępowania.

Icon360 Gyncentrum Warszawa

Kompleksowość

Pełna diagnostyka i zaawansowane leczenie niepłodności w ramach jednego ośrodka.

Iconparameters Gyncentrum Warszawa

Spersonalizowana opieka

Dedykowany zespół specjalistów – jeden opiekun pacjenta oraz jeden lekarz prowadzący przez cały proces leczenia.

Iconcheck Gyncentrum Warszawa

Gwarancja skuteczności

Autorski program zapłodnienia pozaustrojowego z gwarancją skuteczności – leczenie zakończone ciążą lub zwrot 100% kosztów.

Iconcash Gyncentrum Warszawa

Wsparcie finansowe

Dostęp do programów zapłodnienia pozaustrojowego z dofinansowaniem. Preferencyjny system płatności ratalnej za leczenie dla Pacjentów Gyncentrum.

Iconarmchair Gyncentrum Warszawa

Dostępność i wygoda

Klinika leczenia niepłodności Warszawa zapewnia dostęp do zaawansowanej diagnostyki oraz leczenia w 8 miastach w Polsce. Szybki i wygodny kontakt online z lekarzem prowadzącym z dowolnego miejsca.

Co mamy do zaoferowania

Sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić w klinice leczenia niepłodności Gyncentrum Warszawa

Pierwsza wizyta niepłodnościowa Warszawa
Od 6 miesięcy lub dłużej bezskutecznie staracie się o dziecko? ‍To czas, aby umówić pierwszą wizytę w jednej z najbardziej doświadczonych klinik leczenia niepłodności w Warszawie.
Więcej o ofercie
In vitro Warszawa
Klinika Gyncentrum Warszawa wspiera niepłodne pary na każdym etapie ich drogi do rodzicielstwa. Zapewnia dostęp do kompleksowej diagnostyki oraz nowoczesnych metod leczenia, włącznie z technikami wspomaganego rozrodu, takimi jak in vitro.
Więcej o ofercie
Badanie nasienia Warszawa
W Klinice Gyncentrum Warszawa pacjenci mogą wykonać pełną diagnostykę nasiania, począwszy od oceny podstawowych parametrów, poprzez rozszerzoną analizę, a skończywszy na zaawansowanych metodach diagnostycznych.
Więcej o ofercie
Badania genetyczne Warszawa
W Laboratorium Genetycznym Gyncentrum oferujemy szeroki zakres badań genetycznych, w tym badania genetycznych przyczyn niepłodności i poronień, badania dla par planujących ciążę, diagnostykę preimplantacyjną oraz w kierunku nosicielstwa chorób genetycznych.
Więcej o ofercie
In vitro z komórkami Dawczyni Warszawa
In vitro z komórkami jajowymi Dawczyni w Warszawie to szansa na ciążę dla kobiet, które z różnych przyczyn nie mogą wykorzystać w procedurze własnych komórek jajowych.
Więcej o ofercie
Test Panorama Warszawa
Test Panorama Warszawa jest przesiewowym badaniem prenatalnym nowej generacji określającym ryzyko wystąpienia najczęstszych wad genetycznych u płodu. Opiera się na analizie wolnego płodowego DNA oraz technologii SNP.
Więcej o ofercie

Pozostałe usługi

Diagnostyka
Zabiegi
 • In vitro Warszawa
 • In vitro z komórką jajową Dawczyni Warszawa
 • Program in vitro bez ryzyka finansowego Warszawa
 • Program 2+1 Warszawa
 • Program dla kobiet z obniżoną rezerwą jajnikową Warszawa
 • Inseminacja Warszawa
 • Histeroskopia Warszawa
 • Kolposkopia Warszawa
 • Mezoterapia jajników osoczem bogatopłytkowym Warszawa
 • SONO-HSG Warszawa
 • Laparoskopia ginekologiczna Warszawa
 • Biopsja endometrium Warszawa
 • Leczenie żylaków powrózka nasiennego Warszawa
 • Akupunktura Warszawa
 • Dietoterapia Warszawa
 • Suplementacja Warszawa
 • Usunięcie torbieli jajnika Warszawa
 • Konizacja szyjki macicy Warszawa
O GYNCENTRUM

Misja Gyncentrum

Klinika leczenia niepłodności Warszawa jest nowoczesnym ośrodkiem, w którym do każdego Pacjenta podchodzimy bardzo indywidualnie. W Gyncentrum to zdrowie i komfort naszych Pacjentów stawiamy na pierwszym miejscu. Naszym celem jest zapewnienie wsparcia i kompleksowej opieki medycznej parom, które bezskutecznie starają się o dziecko. Na co dzień realizujemy marzenia par o dziecku poprzez zapewnienie najwyższej jakości diagnostyki i leczenia, dostosowanie opieki do indywidualnych potrzeb i przekonań Pacjentów, edukację, wsparcie emocjonalne czy inwestycję w nowoczesne technologie zwiększające skuteczność leczenia.

Zadzwoń teraz

Przed rozpoczęciem leczenia, przeprowadzamy kompleksową diagnostykę przyczyn niepłodności, która obejmuje badania endokrynologiczne, badania anatomiczne, infekcyjne, immunologiczne oraz zaawansowaną diagnostykę genetyczną. Gyncentrum jest ośrodkiem nr 1 w Polsce w zakresie diagnostyki niepłodności i planowania rodziny. W oparciu o uzyskane wyniki proponujemy starannie zaplanowaną i skuteczną terapię.

W swojej pracy sięgamy po najnowocześniejsze metody wspomaganego rozrodu, takie jak ICSI, IMSI, PICSI oraz diagnostykę preimplantacyjną, w tym PGT-A, niPGTA, PGT-M, PGT-SR oraz Karyomapping. Nasi Pacjenci mają dostęp do szerokiego zakresu badań diagnostycznych, a nasz Międzynarodowy Bank Nasienia i Komórek Jajowych to największy bank komórek rozrodczych w tej części Europy.

KLINIKA LECZENIA NIEPŁODNOŚCI WARSZAWA

Jak pomagamy niepłodnym parom zostać rodzicami?

Niepłodność nie przekreśla szans na rodzicielstwo. Korzystając z nowoczesnej diagnostyki oraz postępując zgodnie z indywidualnym planem leczenia, większość par zgłaszających się do kliniki Gyncentrum zostaje w końcu rodzicami. Na miejscu w klinice leczenia niepłodności Warszawa pary mogą poddać się pełnej diagnostyce oraz skorzystać z skutecznych metod leczenia. W naszej ofercie znajdują się zarówno specjalistyczne badania jak i zabiegi, których wykonanie może okazać się kluczowe w walce o dziecko.

Zadzwoń teraz

Leczenie niepłodności nie przebiega według jednego, z góry ustalonego schematu. Sposób postępowania z niepłodną parą zależy od czynnika, który wywołał u niej problemy z zajściem w ciążę. Jeśli niepłodność ma podłoże hormonalne (np. u kobiety występują nieregularne miesiączki), lekarz prowadzący może zadecydować o wprowadzeniu terapii hormonalnej. Jeśli czynnikiem, który wywołał niepłodność są żylaki powrózka nasiennego u mężczyzny albo polipy lub mięśniaki macicy u kobiety, niezbędne może być leczenie operacyjne. Jeśli mimo podjętych działań kobieta nie zajdzie w ciążę, lekarz sięga zwykle po bardziej zaawansowane leczenia niepłodności, czyli inseminację lub zapłodnienie pozaustrojowe. 

Zaufaj specjalistom Gyncentrum,
umów bezpłatną wizytę już dziś!

+48 735 122 777

  Gdzie jesteśmy?

  Klinika Leczenia Niepłodności
  i Diagnostyki Prenatalnej

  Klinika jest czynna poniedziałek-piątek: 8:00-16:00

  Adres:
  ul. Rondo ONZ 1
  00-124 Warszawa
  Pierwsze piętro, wjazd windą

  Znajdujemy się w budynku:

  Jak trafić? Nasza klinika znajduje się tuż obok Metra Rondo ONZ, w bliskiej odległości od Dworca Centralnego w Warszawie.

  Parking: Martwisz się, że nie zaparkujesz w centrum Warszawy? Do Twojej dyspozycji jest wielopoziomowy parking  w budynku w garażu podziemnym – wjazd od strony ul. Pańskiej.

   

  Rejestracja telefoniczna:

  tel. +48 735 122 777
  e-mail: [email protected]

  Rejestracja telefoniczna możliwa jest:
  poniedziałek-piątek: 7:00-19:00
  sobota: 7:00-13:00

  E-rejestracja

  Do zobaczenia!

  Tylko teraz umów się do Gyncentrum Warszawa na bezpłatną konsultację
  z lekarzem!

  Nie zwlekaj! Liczba miejsc ograniczona.

   Dziękujemy za wypełnienie formularza

   Niebawem skontaktujemy się z Tobą i zaproponujemy dogodny termin badania.

   Strona główna