· 2 marca 2015

Gyncentrum w Częstochowie – otwarcie

To pierwszy w Częstochowie ośrodek dający tak szeroki zakres opieki medycznej nad osobami bezskutecznie starającymi się o dziecko.

Mieszkańcy Częstochowy i okolic będą mogli skorzystać z konsultacji specjalistycznej w zakresie leczenia niepłodności,  a także poddać się kompleksowej diagnostyce przyczyn problemów z poczęciem dziecka, badaniom nasienia i hormonalnym. Na miejscu przeprowadzane są także zabiegi inseminacji nasieniem partnera lub dawcy, histeroskopia, biopsja endometrium, Sono-HSG. Oddział w Częstochowie dysponuje także własnym laboratorium medycznym oraz pracownią andrologiczną.

Dzięki GYNCENTRUM mieszkańcy Częstochowy zyskują także łatwiejszy dostęp do rządowego programu in vitro. W Częstochowie będzie można skorzystać bowiem z konsultacji przed przystąpieniem do programu. Tu również pary będą poddawane badaniom i diagnostyce oceniającej płodność. Pozostałej procedury wykonywane będą w katowickiej klinice GYNCENTRUM, która ma podpisaną umowę z Ministerstwem Zdrowia. Wielu parom ułatwi to kwalifikację do programu, bez konieczności dojazdów do klinik w innych miastach.

Do dyspozycji pacjentów GYNCENTRUM  w Częstochowie będą także specjalistyczne poradnie:

  • Poradnia leczenia niepłodności
  • Poradnia ginekologiczno-położnicza
  • Poradnia endokrynologiczna
  • Poradnia urologiczna

Zapraszamy!

CZĘSTOCHOWA, ul. Kozielewskiego 9, tel. 34 506 57 65, [email protected]