Sprawdź swoją płodność

Zaufaj klinice o najbardziej zaawansowanej diagnostyce płodności w Polsce. Zbadaj swoją płodność zanim będzie za późno.

BADANIE PŁODNOŚCI

Dlaczego warto sprawdzić swoją płodność?

Czy wiesz, że problem niepłodności dotyczy obecnie już co piątej pary w wieku rozrodczym? Oznacza to, że w Polsce boryka się z nim ok. 1,5 mln par. Badania płodności pozwolą Ci określić Twoją szansę na rodzicielstwo i uniknąć przyszłych stresów i niepowodzeń.

Nie trać czasu – już teraz zbadaj swoją płodność, zanim będzie za późno!

Już teraz wypełnij formularz,
a oddzwonimy,
by umówić dla Ciebie test płodności.

  TEST PŁODNOŚCI DLA NIEGO

  Panów zapraszamy na badanie nasienia!

  Badanie nasienia (inaczej seminogram lub spermiogram) jest podstawowym badaniem oceniającym płodność mężczyzny i niezbędnym w przypadku pojawienia się problemów z zajściem w ciążę. Ocenia ono parametry nasienia, takie jak liczba, ruchliwość czy budowa plemników oraz umożliwia zdiagnozowanie wszelkich nieprawidłowości, które mogą być bezpośrednią przyczyną niepłodności męskiej.

  W Gyncentrum zapewniamy Ci 100% intymności. Oddanie nasienia odbywa się w specjalnie przystosowanym do tego pokoju, zamykanym na kluczyk, w którym możesz przebywać wraz z partnerką. Nasienie do badania oddawane jest w wyniku masturbacji do pojemnika lub specjalnej prezerwatywy.

  Badanie nasienia to badanie płodności, które wymaga od pacjenta drobnych przygotowań. 3-5 dni przed badaniem mężczyzna powinien zachować abstynencję seksualną, unikać w tym czasie również wszelkich używek i ograniczyć wysiłek fizyczny. Ponadto nie należy wykonywać tego badania płodności w trakcie antybiotykoterapii. 

  Umów badanie nasienia
  TEST PŁODNOŚCI DLA NIEJ

  Panie zapraszamy na badanie rezerwy jajnikowej (AMH)!

  Badanie AMH (inaczej badanie hormonu antymüllerowskiego) jest podstawowym badaniem oceniającym kobiecą płodność. Określa liczbę oraz jakość komórek jajowych w jajnikach i jest niezbędne, gdy występują problemy z zajściem w ciążę. Sygnalizuje problem przedwczesnego wygasania czynności jajników oraz podaje przybliżony czas, w jakim będziesz w stanie zajść w ciążę.

  Kurczenie się zapasu komórek jajowych jest zjawiskiem całkowicie naturalnym, którego nie da się zatrzymać. Mając w ręku odpowiednie narzędzia diagnostyczne, możemy jednak mieć nad nim większą kontrolę. To z kolei daje możliwość podejmowania bardziej świadomych decyzji dotyczących własnego rodzicielstwa, w tym rozpoczęcia starań o dziecko w najlepszym możliwym czasie.

  Badanie płodności, takie jak badanie AMH, zalecane jest więc przede wszystkim kobietom, które chciałyby odłożyć plany macierzyńskie na później i zastanawiają się, ile czasu jeszcze im pozostało. Kolejną grupą pacjentek, którym rekomenduje się  wykonanie tego badania płodności są kobiety bezskutecznie starające się o dziecko.

  Badanie AMH możesz wykonać w dowolnym dniu cyklu, także w trakcie terapii hormonalnej i przyjmowania antykoncepcji.

  Badanie rezerwy jajnikowej wykonuje się z krwi, nie wymaga przygotowań i jest całkowicie bezbolesne.

  Umów badanie AMH

  Odwiedź nas w jednej z naszej klinik

  DIAGNOSTYKA PŁODNOŚCI

  Wybierz Gyncentrum – najlepszą klinikę diagnostyki niepłodności w Polsce

  • Posiadamy 20 lat doświadczenia w diagnostyce i leczeniu niepłodności.
  • Wyniki badań naszych Pacjentów interpretowane są przez certyfikowanych lekarzy, specjalizujących się w leczeniu niepłodności.
  • Jesteśmy kliniką o najbardziej zaawansowanej diagnostyce niepłodności w Polsce – posiadamy jedno z najnowocześniejszych laboratoriów genetycznych w Europie.
  • Wykorzystujemy innowacyjne techniki badawcze i analityczne oraz certyfikowane metody diagnostyczne.
  • Specjalizujemy się w trudnych przypadkach, pomagamy parom, które gdzie indziej nie otrzymałyby pomocy.
  pierwsza wizyta niepłopdnościowa

  Poznaj ceny badania płodności dla niej i dla niego

  Podstawowe badanie nasienia 180 zł
  Badanie rezerwy jajnikowej (AMH) 186 zł

  Zbadaj swoją płodność zanim będzie za późno

  Umów test płodności w Gyncentrum!

   Dziękujemy za wypełnienie formularza

   Niebawem skontaktujemy się z Tobą i zaproponujemy dogodny termin badania.

   Umów badanie