klinika in vitro ginekologii diagnostyki prenatalnej bielsko-biała

BIELSKO-BIAŁA
Klinika Gyncentrum

Zapraszamy do naszej kliniki leczenia niepłodności, diagnostyki prenatalnej i ginekologii w Bielsku-Białej.

Klinika Leczenia Niepłodności
i Diagnostyki Prenatalnej

ul. Komorowicka 140
43-300 Bielsko-Biała

Rejestracja telefoniczna:

tel. 32 506 57 77
e-mail: infobielsko@gyncentrum.pl

poniedziałek – piątek: 7:00 – 20:00
sobota: 7:00 – 15:00

Godziny otwarcia kliniki:

poniedziałek: 7:00 – 18:00
wtorek: 7:00 – 18:00
środa: 7:00 – 19:00
czwartek: 7:00 – 19:00
piątek: 7:00 – 15:00

Punkt pobrań materiału do badań:

poniedziałek: 7:00 – 17:00
wtorek: 7:00 – 14:30
środa: 7:00 – 17:00
czwartek: 7:00 – 14:30
piątek: 7:00 – 14:30

E-wyniki

Sprawdź, jak dojechać do Gyncentrum Bielsko-Biała

Co mamy do zaoferowania?

Sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić w Gyncentrum Bielsko-Biała

Badanie kariotypu Bielsko-Biała

Wykryj i wyklucz nieprawidłowości w budowie i liczbie chromosomów będących przyczyną niepłodności lub nawracających poronień w Gyncentrum Bielsko-Biała.

Więcej o ofercie
Badania prenatalne Bielsko-Biała

Wiodący ośrodek diagnostyki prenatalnej w Bielsku-Białej. Pełen zakres diagnostyki – USG genetyczne, echokardiografia płodu, amniopunkcja, testy genetyczne i.in. Realizujemy świadczenia w ramach NFZ i prywatnie.

Więcej o ofercie
Pierwsza wizyta niepłodnościowa Bielsko-Biała

Od 6 miesięcy lub dłużej bezskutecznie staracie się o dziecko? ‍To czas, aby umówić pierwszą wizytę w jednej z najbardziej doświadczonych klinik leczenia niepłodności w Bielsku-Białej.

Więcej o ofercie
Test na płodność dla par Bielsko-Biała

Test na płodność dla mężczyzny i kobiety w Bielsku-Białej. W klinice Gyncentrum Bielsko-Biała partnerzy mogą wykonać wszystkie badania oceniające ich płodność.

Więcej o ofercie
In vitro z komórkami Dawczyni Bielsko-Biała

In vitro z komórkami jajowymi Dawczyni w Bielsku-Białej to szansa na ciążę dla kobiet, które z różnych przyczyn nie mogą wykorzystać w procedurze własnych komórek jajowych.

Więcej o ofercie
Inseminacja Bielsko-Biała

Najprostsza i najmniej obciążająca metoda wspomagania rozrodu. W Klinice Gyncentrum Bielsko-Biała przeprowadzamy inseminację domaciczną nasieniem partnera lub anonimowego dawcy.

Więcej o ofercie
Badanie AMH Bielsko-Biała

Podstawowe badanie oceniające kobiecą płodność. Sprawdź stan rezerwy jajnikowej w Gyncentrum Bielsko-Biała i świadomie zaplanuj swoje macierzyństwo.

Więcej o ofercie
Badanie nasienia Bielsko-Biała

W Klinice Gyncentrum Bielsko-Biała pacjenci mogą wykonać pełną diagnostykę nasiania, począwszy od oceny podstawowych parametrów, poprzez rozszerzoną analizę, a skończywszy na zaawansowanych metodach diagnostycznych.

Więcej o ofercie
leczenie niepłodności gyncentrum bielsko-biała
GYNCENTRUM BIELSKO-BIAŁA

Gyncentrum to jeden z wiodących ośrodków leczenia i genetycznej diagnostyki niepłodności oraz diagnostyki prenatalnej w Polsce.

Od wielu lat pomagamy Pacjentom urzeczywistniać ich marzenia o potomstwie. W oddziale kliniki w Bielsku-Białej pomagamy niepłodnym parom na każdym etapie starań o ciążę – począwszy od pełnej diagnostyki i leczenia niepłodności, aż po kompleksowe programy i procedury zwiększające skuteczność zapłodnienia. Specjalizujemy się również w diagnostyce prenatalnej. Realizujemy badania przesiewowe oraz wysokospecjalistyczne badania płodu.

Zespół Kliniki Leczenia Niepłodności Diagnostyki Prenatalnej Gyncentrum Bielsko-Biała to doświadczeni lekarze i wykwalifikowany personel medyczny. Współpracujemy ze specjalistami medycyny rozrodu  z zakresu ginekologii, endokrynologii rozrodu, genetyki, immunologii, andrologii, urologii, embriologii, a także perinatologii i diagnostyki laboratoryjnej.

Korzystamy z najbardziej zaawansowanych technik wspomaganego rozrodu i algorytmów postępowania. Posiadamy własne zaplecze laboratoryjne, w którym wykonujemy zaawansowane badania genetyczne, cytogenetyczne i immunologiczne.

Pacjenci Gyncentrum w Bielsku-Białej mają możliwość przeprowadzenia pełnej diagnostyki i leczenia niepłodności w ramach jednego ośrodka.

Zaufaj specjalistom Gyncentrum
umów wizytę już dziś!

32 506 57 77

  Do zobaczenia!

  Aktualności

  News
  Relacja
  Event
  Webinar
  Wszystkie aktualności