Aktualności

Tematyka
wszystko News Relacja Event
News · 1 czerwca 2023
Bezpłatne badanie nasienia w ramach kampanii „TATA. Najważniejsze słowo dla mężczyzny”2023
Klinika Gyncentrum już po raz kolejny bierze udział w kampanii „Tata. Najważniejsze słowo dla mężczyzny” 👱‍♂️ organizowanej przez Stowarzyszenie „NASZ BOCIAN”. W ramach kampanii wykonamy 140 bezpłatnych badań nasienia. 🧪 Rejestracja chętnych do wzięcia udziału w akcji rusza już 12 czerwca!
News · 30 maja 2023
Dofinansowanie do in vitro dla mieszkańców Krakowa – 1 CZERWCA RUSZA NABÓR WNIOSKÓW!
1 czerwca 2023 r. rusza nabór wniosków do miejskiego programu in vitro dla mieszkańców Krakowa, której Klinika Gyncentrum jest realizatorem. Podczas zeszłorocznej edycji programu leczenia niepłodności metodą in vitro w Krakowie nasza klinika osiągnęła aż 66% skuteczność! Wszystkie zainteresowane osoby zachęcamy do umawiania się na wizyty kwalifikujące.
News · 25 maja 2023
Dofinansowanie do in vitro dla mieszkańców Mysłowic – SKŁADANIE WNIOSKÓW JUŻ MOŻLIWE!
Od dziś, tj. 25.05.2023 r, rusza nabór wniosków do miejskiego programu in vitro dla mieszkańców Mysłowic, której Klinika Gyncentrum jest realizatorem. Podczas zeszłorocznej edycji programu leczenia niepłodności metodą in vitro nasza klinika osiągnęła aż 60% skuteczność! Wszystkie zainteresowane osoby zachęcamy do umawiania się na wizyty kwalifikujące.
News · 16 maja 2023
Awaria infolinii i płatności kartą
Drodzy Pacjenci, informujemy, że obecnie kontakt z naszą infolinią jest utrudniony z powodu awarii. W oddziale w Katowicach nie jest możliwa w tym momencie także płatność kartą. Za utrudnienia przepraszamy.
News · 12 maja 2023
Sprawdź, w jakim wieku jest Twoja płodność: BEZPŁATNE BADANIE AMH
Miło nam poinformować, że Klinika Gyncentrum została realizatorem kampanii Stowarzyszenia NASZ BOCIAN: „Sprawdź, w jakim wieku jest Twoja płodność”. Zapraszamy kobiety powyżej 30. roku życia do skorzystania z darmowych badań rezerwy jajnikowej – AMH (hormon anty-Müllerowski). Badania będzie można wykonać we wszystkich naszych klinikach. 
News · 12 maja 2023
Program in vitro Sosnowiec: OSTATNIE WOLNE MIEJSCE!
Drogi Pacjencie! Pozostało ostatnie wolne miejsce w programie in vitro dla mieszkańców Sosnowca. Zyskaj dofinansowanie w wysokości 5.000 zł i spełnij swoje marzenie o posiadaniu dziecka. Nie zwlekaj – zadzwoń już teraz!
News · 26 kwietnia 2023
Program in vitro Mysłowice: RUSZYŁY ZAPISY NA WIZYTY KWALIFIKUJĄCE
Skorzystaj z dofinansowania do procedury zapłodnienia pozaustrojowego dla mieszkańców Mysłowic o wysokości nawet 6 000 zł! W Gyncentrum zbieramy obecnie zapisy na wizyty kwalifikujące do programu. Nie zwlekaj – zgłoś się do nas!
News · 19 kwietnia 2023
Bezpłatne badanie BRCA1 w kierunku nowotworów dla mieszkanek Częstochowy
Zapraszamy mieszkanki Częstochowy pomiędzy 25. a 50. rokiem życia do udziału w bezpłatnym programie profilaktycznym pn. „Wczesne wykrywanie nowotworów złośliwych – badanie genetyczne BRCA1”.
News · 6 kwietnia 2023
Godziny pracy naszych Klinik w Święta Wielkanocne oraz Majówkę
Szanowni Pacjenci, informujemy, że w okresie Świąt Wielkiej Nocy oraz w Majówkę godziny pracy Klinik Gyncentrum ulegają zmianie. Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z nimi.
News · 30 marca 2023
RUSZYŁY ZAPISY: Program in vitro Kraków
Skorzystaj z dofinansowania do 5.000 zł do procedury zapłodnienia pozaustrojowego dla mieszkańców Krakowa. W Gyncentrum zbieramy zapisy do programu miejskiego. Nie zwlekaj – zgłoś się do nas!
pokaz więcej
Tematyka
wszystko News Relacja Event
Program in vitro gyncentrum
PROGRAM In Vitro
bez ryzyka
finansowego
Szczegóły programu
orange sketchy heart empty Aktualności
orange sketchy heart Aktualności

Spełnijcie marzenie o dziecku! Napiszcie lub zadzwońcie!

phone icon Aktualności 32 506 57 77