LUBLIN
Klinika Gyncentrum

Nowa lokalizacja!
Zapraszamy do naszej kliniki leczenia niepłodności, diagnostyki prenatalnej i ginekologii w Lublinie.

Klinika Leczenia Niepłodności
i Diagnostyki Prenatalnej

Nowa lokalizacja!

ul. Tomasza Zana 32A
20-601 Lublin

Rejestracja telefoniczna:

tel. 81 477 87 30
e-mail: infolublin@gyncentrum.pl

poniedziałek – piątek: 7:00 – 20:00
sobota: 7:00 – 15:00

Godziny otwarcia kliniki:

poniedziałek – piątek: 9:00 – 17:00

 

E-rejestracja

Sprawdź, jak dojechać do Gyncentrum Lublin

GYNCENTRUM LUBLIN

Gyncentrum to jeden z wiodących ośrodków leczenia i genetycznej diagnostyki niepłodności oraz diagnostyki prenatalnej w Polsce.

 

Od wielu lat pomagamy Pacjentom urzeczywistniać ich marzenia o potomstwie. W oddziale kliniki w Lublinie pomagamy niepłodnym parom na każdym etapie starań o ciążę – począwszy od pełnej diagnostyki i leczenia niepłodności, aż po kompleksowe programy i procedury zwiększające skuteczność zapłodnienia. Specjalizujemy się również w diagnostyce prenatalnej. Realizujemy badania przesiewowe oraz wysokospecjalistyczne badania płodu.

Zespół Kliniki Leczenia Niepłodności Diagnostyki Prenatalnej Gyncentrum Lublin to doświadczeni lekarze i wykwalifikowany personel medyczny. Współpracujemy ze specjalistami medycyny rozrodu  z zakresu ginekologii, endokrynologii rozrodu, genetyki, immunologii, andrologii, urologii, embriologii, a także perinatologii i diagnostyki laboratoryjnej.

Korzystamy z najbardziej zaawansowanych technik wspomaganego rozrodu i algorytmów postępowania. Posiadamy własne zaplecze laboratoryjne, w którym wykonujemy zaawansowane badania genetyczne, cytogenetyczne i immunologiczne.

Pacjenci Gyncentrum w Lublinie mają możliwość przeprowadzenia pełnej diagnostyki i leczenia niepłodności w ramach jednego ośrodka.

Zaufaj specjalistom Gyncentrum
umów wizytę już dziś!

81 477 87 30