LUBLIN
Klinika Gyncentrum

Nowa lokalizacja!
Zapraszamy do naszej kliniki leczenia niepłodności, diagnostyki prenatalnej i ginekologii w Lublinie.

Klinika Leczenia Niepłodności
i Diagnostyki Prenatalnej

Nowa lokalizacja!

ul. Tomasza Zana 32A
20-601 Lublin

Rejestracja telefoniczna:

tel. 81 477 87 30
e-mail: infolublin@gyncentrum.pl

poniedziałek – piątek: 7:00 – 20:00
sobota: 7:00 – 15:00

Godziny otwarcia kliniki:

poniedziałek – piątek: 9:00 – 17:00

 

E-wyniki

Sprawdź, jak dojechać do Gyncentrum Lublin

Co mamy do zaoferowania?

Sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić w Gyncentrum Lublin

Badanie kariotypu Lublin

Wykryj i wyklucz nieprawidłowości w budowie i liczbie chromosomów będących przyczyną niepłodności lub nawracających poronień w Gyncentrum Lublin.

Więcej o ofercie
Pierwsza wizyta niepłodnościowa Lublin

Od 6 miesięcy lub dłużej bezskutecznie staracie się o dziecko? ‍To czas, aby umówić pierwszą wizytę w jednej z najbardziej doświadczonych klinik leczenia niepłodności w Lublinie.

Więcej o ofercie
Test na płodność dla par Lublin

Test na płodność dla mężczyzny i kobiety w Lublinie. W klinice Gyncentrum Lublin partnerzy mogą wykonać wszystkie badania oceniające ich płodność.

Więcej o ofercie
In vitro z komórkami Dawczyni Lublin

In vitro z komórkami jajowymi Dawczyni w Lublinie to szansa na ciążę dla kobiet, które z różnych przyczyn nie mogą wykorzystać w procedurze własnych komórek jajowych.

Więcej o ofercie
Inseminacja Lublin

Najprostsza i najmniej obciążająca metoda wspomagania rozrodu. W Klinice Gyncentrum Lublin przeprowadzamy inseminację domaciczną nasieniem partnera lub anonimowego dawcy.

Więcej o ofercie
Badanie AMH Lublin

Podstawowe badanie oceniające kobiecą płodność. Sprawdź stan rezerwy jajnikowej w Gyncentrum Lublin i świadomie zaplanuj swoje macierzyństwo.

Więcej o ofercie
Badanie nasienia Lublin

W Klinice Gyncentrum Lublin pacjenci mogą wykonać pełną diagnostykę nasiania, począwszy od oceny podstawowych parametrów, poprzez rozszerzoną analizę, a skończywszy na zaawansowanych metodach diagnostycznych.

Więcej o ofercie
GYNCENTRUM LUBLIN

Gyncentrum to jeden z wiodących ośrodków leczenia i genetycznej diagnostyki niepłodności oraz diagnostyki prenatalnej w Polsce.

 

Od wielu lat pomagamy Pacjentom urzeczywistniać ich marzenia o potomstwie. W oddziale kliniki w Lublinie pomagamy niepłodnym parom na każdym etapie starań o ciążę – począwszy od pełnej diagnostyki i leczenia niepłodności, aż po kompleksowe programy i procedury zwiększające skuteczność zapłodnienia. Specjalizujemy się również w diagnostyce prenatalnej. Realizujemy badania przesiewowe oraz wysokospecjalistyczne badania płodu.

Zespół Kliniki Leczenia Niepłodności Diagnostyki Prenatalnej Gyncentrum Lublin to doświadczeni lekarze i wykwalifikowany personel medyczny. Współpracujemy ze specjalistami medycyny rozrodu  z zakresu ginekologii, endokrynologii rozrodu, genetyki, immunologii, andrologii, urologii, embriologii, a także perinatologii i diagnostyki laboratoryjnej.

Korzystamy z najbardziej zaawansowanych technik wspomaganego rozrodu i algorytmów postępowania. Posiadamy własne zaplecze laboratoryjne, w którym wykonujemy zaawansowane badania genetyczne, cytogenetyczne i immunologiczne.

Pacjenci Gyncentrum w Lublinie mają możliwość przeprowadzenia pełnej diagnostyki i leczenia niepłodności w ramach jednego ośrodka.

Zaufaj specjalistom Gyncentrum
umów wizytę już dziś!

81 477 87 30

  Aktualności

  News
  Relacja
  Event
  Webinar
  Wszystkie aktualności