USG 3D/4D HD live

Ultrasonograf VOLUSON E10

Nasza klinika jako jedyna na śląsku i jako trzecia w Polsce posiada najbardziej zaawansowany ultrasonograf Voluson E10 od GE Healthcare. Urządzenie zostało stworzone z myślą o kompleksowej i niezawodnej opiece zdrowotnej kobiet.Ultrasonograf umożliwia wykonanie echa serca płodu oraz zdiagnozowanie wad serca dziecka w łonie matki.

Przewagą aparatu USG Voluson 10 (VE10) nad poprzednim modelem (VE6) jest rozbudowana opcja HDLive, która dzięki zaawansowanemu obrazowaniu daje bardziej realistyczny obraz. Dzięki szybszemu aparatowi, wyższej rozdzielczości oraz nowej technologii renderowania różnica jest widoczna w każdym badaniu – zwłaszcza w pierwszym trymestrze ciąży.

Nową opcją jest również V-SRI, która poprzez usuwanie artefaktów, dopasowanie kontrastu oraz wygładzanie krawędzi obrazu sprawia, że technologia 3D/4D HD LIVE daje jeszcze bardziej rzeczywisty i dokładny obraz w badaniach wielopłaszczyznowych. Dzięki rekonstrukcji powierzchni ciała płodu, oraz wyposażenia aparatu VE10 w szybszy oraz lepszy komputer, przyszli rodzice mogą, zarówno we wczesnej jak i zaawansowanej ciąży, zobaczyć bardzo dokładny obraz przyszłego dziecka.

Źródło zdjęcia: volusonclub.net

usg 3d/4d hd live

System HDLive w VE10 został wzbogacony w opcje, m.in.:

Przykładowe filmy

Technologia 3D/4D HDLive

Rozbudowana w nowe elementy obrazowania technologia 3D/4D HDLive daje nie tylko możliwość pokazania rodzicom ruchów i zachowań dziecka, jego uśmiechów, grymasów, zaciskających się piąstek, czy też pokazania języka, ale również dokładniejszej diagnostyki wad płodu. Ma to szczególne znaczenie przy ocenie twarzy płodu, służy również do dokładniejszej oceny kręgosłupa, kończyn i powłok brzusznych płodu.

Obraz dziecka w wymiarze HD Live daje możliwość uzyskania obrazów praktycznie porównywalnych z oceną fetoskopową płodu – metodą polegającą na wprowadzeniu kamery i obserwacji płodu na żywo. Technika fetoskopii nie jest stosowana rutynowo, wykorzystywana jest tylko w trakcie zabiegów terapii wewnątrzmacicznej płodu.

Innowacyjne narzędzia badawcze umożliwiają szczegółowy obraz struktur płodu

Badania trójwymiarowe w czasie rzeczywistym dają możliwość nawiązania pierwszej więzi rodzicielskiej już podczas trwania ciąży i w trakcie oczekiwania na przyjście dziecka na świat.

Dzięki możliwości nagrywania DVD oraz podłączania pamięci zewnętrznej USB przyszli rodzice dostają bezcenną pamiątkę na całe życie.

Voluson E10 został zaprojektowany w nowoczesny i ergonomiczny sposób, dzięki czemu uzyskuje maksymalną wydajność. Udogodnieniami ultrasonografu są także: wysokiej rozdzielczości monitor panoramiczny, wielozadaniowy panel dotykowy, zintegrowane oprogramowanie oraz możliwość szybkiego i bezpiecznego zarządzania danymi.

W klinice Gyncentrum badania USG wykonywane są przez wykwalifikowanych lekarzy posiadających certyfikat londyńskiej organizacji – Fetal Medicine Foundation (FMF) potwierdzający najwyższe kwalifikacje i umiejętności dotyczące diagnostyki genetycznej ciąży, Certyfikat wykonywania badań wg standardu International Society of Ultrasound in Obstetric and Gynecology oraz Certyfikat Sekcji Ultrasonografii Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego (USG PTG).

Gdzie można wykonać badanie?

Gyncentrum Katowice
ul. Kościuszki 229
tel. 32 506 57 77
e-mail: info@gyncentrum.pl

Gyncentrum Kraków
ul. Mehoffera 10
tel. 32 506 57 77

Gyncentrum Bielsko-Biała
ul. Komorowicka 140
el. 32 506 57 77
e-mail: infobielsko@gyncentrum.pl

Gyncentrum Częstochowa
ul. Kozielewskiego 9
tel. 32 506 57 77
e-mail: infoczestochowa@gyncentrum.pl

USG 3D/4D HD live cena

Interesuje Cię koszt USG 3D/4D HD live? Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem lub kontaktu z infolinią Gyncentrum pod nr telefonu 32 506 57 77.