Zdobądź 100% dofinansowania
do in vitro

Skorzystaj z dofinansowania 100% do procedury zapłodnienia pozaustrojowego dla mieszkańców Wrocławia. W Gyncentrum zbieramy zapisy do programu miejskiego.

Nie zwlekaj – zgłoś się do nas już teraz!

 

PROGRAM MIEJSKI IN VITRO WROCŁAW

Dofinansowanie do in vitro dla mieszkańców Wrocławia!

Zapraszamy do zapoznania się z programem i kontaktu z nami! 

Klinika Gyncentrum jest realizatorem programu „PROGRAMU LECZENIA NIEPŁODNOŚCI METODĄ ZAPŁODNIENIA POZAUSTROJOWEGO DLA MIESZKAŃCÓW WROCŁAWIA”

Parom zakwalifikowanym do programu przysługuje możliwość jednorazowego dofinansowania w wysokości od 1 300 do 10 000 złotych w zależności od procedury.

Program finansowany jest z budżetu miasta Wrocław.

Przejdź na stronę www.wroclaw.pl >>

Zadzwoń teraz

Interesuje Cię dofinansowanie
do in vitro we Wrocławiu?
Skontaktuj się z nami!

Warunki kwalifikacji do programu

Dofinansowanie do procedury in vitro przysługuje parom, które spełniają następujące kryteria:

 • W dniu kwalifikacji do Programu  są mieszkańcami Wrocławia i rozliczają podatek dochodowy w Urzędach Skarbowych we Wrocławiu (z wyłączeniem Pierwszego Urzędu Skarbowego przy ul. Klimasa 34, 50-515 Wrocław) oraz złożyli wymagane dokumenty.
 • W dniu zgłoszenia do Programu kobieta nie ukończyła 40-tego roku życia. Dopuszcza się również możliwość przeprowadzenia procedury u pacjentek w wieku do 42 lat (według rocznika urodzenia) pod warunkiem dobrze rokującej rezerwy jajnikowej, potwierdzonej badaniem AMH (powyżej 0.7 ng/mL) lub w przypadku par realizujących procedurę zapłodnienia w ramach dawstwa innego niż partnerskie (dawstwo żeńskich komórek rozrodczych) lub procedury adopcji zarodka,
 • Spełniających określone ustawą warunki podjęcia terapii metodą zapłodnienia pozaustrojowego w ramach dawstwa partnerskiego lub innego niż partnerskie, lub przystąpienia do procedury dawstwa zarodka;
 • Mają stwierdzoną i potwierdzoną dokumentacją medyczną, bezwzględną przyczynę niepłodności lub nieskuteczne leczenie niepłodności zgodne z rekomendacjami i standardami praktyki lekarskiej w okresie 12 miesięcy poprzedzających zgłoszenie do programu, wraz ze wskazaniem do zapłodnienia pozaustrojowego.
 • Wyraziły zgodę na samodzielne pokrycie kosztów przechowywania kriokonserwowanych zarodków oraz ich ewentualnych kriotransferów a także na ewentualne pokrycie kosztów kriokonserwacji oocytów.

Z jakich procedur mogą skorzystać pary?

Para zakwalifikowana do Programu ma prawo do skorzystania z dofinansowania jednej zindywidualizowanej procedury medycznie wspomaganej prokreacji. Program umożliwia dofinasowanie do jednej procedury zapłodnienia pozaustrojowego lub jednej procedury adopcji zarodka. Procedury, które podlegają pod dofinansowanie:

 • Procedury zapłodnienia pozaustrojowego z wykorzystaniem własnych gamet pary (dawstwo partnerskie) lub z wykorzystaniem nasienia dawcy (dawstwo inne niż partnerskie) – 10 000 zł dofinansowania;
 • Procedury zapłodnienia pozaustrojowego z wykorzystaniem żeńskich komórek rozrodczych od anonimowej dawczyni (dawstwo inne niż partnerskie) – 7 100 zł dofinansowania;
 • Procedury adopcji zarodka (dawstwo inne niż partnerskie) – 1 300 zł dofinansowania.

Składanie wniosków

Już teraz zapraszamy do składania wniosków do programu! Chcesz wiedzieć więcej o programie? Zapraszamy do kontaktu pod numerem +48 735 122 777.

O kwalifikacji do programu będzie decydowała kolejność zgłoszeń (poprawnie złożonych wniosków) w miarę dostępności miejsc, przy jednoczesnym spełnieniu kryteriów włączenia i braku kryteriów wykluczających z programu.

Należy przy tym pamiętać, że złożony wniosek o dofinansowanie dotyczy wyłącznie  danego roku kalendarzowego co oznacza, że  w przypadku niezakwalifikowania z uwagi na brak miejsc należy w kolejnym roku złożyć nowy wniosek.

KLINIKI GYNCENTRUM

Oddział realizujący program

Program realizowany jest w naszym oddziale we Wrocławiu. Zapraszamy!

Gyncentrum Wrocław

Klinika Gyncentrum Wrocław
plac Orląt Lwowskich 1

Więcej >>

Gyncentrum Wrocław

Klinika Gyncentrum Wrocław
plac Orląt Lwowskich 1

Więcej >>

Interesuje Cię program in vitro Wrocław?

Dowiedz się więcej.

  Dziękujemy za wypełnienie formularza

  Niebawem skontaktujemy się z Tobą.

  Strona główna