In vitro Article · 24 czerwca 2022

Ciąża albo zwrot kosztów? Kilka słów o programie In vitro bez ryzyka finansowego

Zostaliście skierowani do in vitro, ale obawiacie się, że gdy za pierwszym podejściem się nie uda, braknie Wam środków na dalsze leczenie? W klinice Gyncentrum właśnie ruszył program In vitro bez ryzyka finansowego, w którym pacjenci otrzymują gwarancję leczenia zakończonego ciążą lub zwrot 100% poniesionych kosztów.

in vitro bez ryzyka finansowego

Jesteście udaną parą z kilkuletnim stażem. Do pełni szczęścia brakuje Wam jedynie dziecka. Wiecie już jednak, że bez pomocy specjalistów Wasze marzenie o rodzicielstwie się nie spełni. Zostaliście nawet zakwalifikowani do in vitro, ale przed podjęciem decyzji o rozpoczęciu leczenia blokują Was finanse. Macie obawy, że gdy za pierwszym podejściem się nie uda, braknie Wam środków na kolejne procedury in vitro. Mamy dla Was dobrą wiadomość!

 

W klinice Gyncentrum właśnie ruszył program In vitro bez ryzyka finansowego, w którym pacjenci otrzymują gwarancję leczenia zakończonego ciążą lub zwrot 100% poniesionych kosztów. Więcej o programie w artykule.

 

Skupcie się na leczeniu, nie myślcie o finansach!

 

Dla wielu niepłodnych par in vitro to jedyna szansa na posiadanie własnego potomstwa. Wysokie koszty zapłodnienia pozaustrojowego często przekraczają jednak ich możliwości finansowe. Co więcej, nie ma pewności, że pierwszy cykl in vitro zakończy się sukcesem i nie trzeba będzie podejmować kolejnych prób. A jak wiadomo każde kolejne podejście do in vitro to dodatkowe koszty.

 

W programie In vitro bez ryzyka finansowego,  w ramach jednorazowej zryczałtowanej opłaty pacjenci mają zapewniony dostęp do procedur i świadczeń medycznych niezbędnych w procesie zapłodnienia pozaustrojowego oraz zaawansowanych technik, które zwiększają skuteczność in vitro. Program obejmuje do 6 cykli in vitro, podczas których para albo zajdzie w ciąże, albo klinika zwróci jej wszystkie poniesione koszty. Jest to bardzo bezpieczne rozwiązanie, ponieważ para już na starcie zna całkowite koszty leczenia. Może więc w pełni skupić się tylko na nim, bez obaw, że w pewnym momencie braknie środków na dalsze procedury.

 

Zyskacie dedykowanego opiekuna i możliwość rozłożenia płatności na raty!

 

Jeśli para nie dysponuje wystarczającym budżetem, by od razu pokryć koszty leczenia, z powodzeniem może rozłożyć je na wygodne raty  -już od 500 zł miesięcznie. To wszystko w ramach specjalnej usługi InviFinance.  Inne korzyści dla uczestników programu In vitro bez ryzyka finansowego to:

  • Dedykowany opiekun – parę przez cały czas trwania programu prowadzi jeden, dedykowany lekarz. Pacjenci mogą liczyć także na pomoc asystenta.

 

  • Kwalifikacja online – żeby zakwalifikować się do programu, para nie musi nawet wychodzić z domu. Cały ten proces może odbywać się zdalnie, w komfortowych dla niej warunkach.

 

  • Pobranie próbek do badań w domu pacjenta – na potrzeby programu klinika uruchomiła usługę Gyncentrum Home umożliwiającą pobranie próbek do wszystkich badań laboratoryjnych w domu pacjenta.

 

Dla kogo program In vitro bez ryzyka finansowego?

 

Program In vitro bez ryzyka finansowego został stworzony z myślą o parach ze zdiagnozowaną już niepłodnością, skierowanych do leczenia metodą zapłodnienia pozaustrojowego. Warunkiem uczestnictwa w programie jest ponadto:

  • Wiek ≤ 40 lat
  • Posiadanie własnych komórek jajowych
  • Parametry badań kwalifikacyjnych obojga partnerów

 

O tym, czy para dostanie się do programu decyduje lekarz prowadzący, w oparciu o wywiad medyczny i wyniki przeprowadzonych badań kwalifikacyjnych. Program In vitro bez ryzyka finansowego realizowany jest we wszystkich oddziałach Gyncentrum: w Katowicach, w Krakowie, Bielsku-Białej oraz Częstochowie.

Obserwuj nas
Tematyka
In vitro