Programy in vitro

Na bazie sugestii pacjentów oraz wiedzy i doświadczenia naszych specjalistów, opracowaliśmy Kompleksowe Programy Leczenia Niepłodności Metodą In Vitro. Każdy program określa działania skierowane na konkretną przyczynę niepłodności i odpowiedni sposób leczenia.

Programy dają także możliwość oszacowania całkowitego kosztu leczenia oraz doboru skutecznej metody terapii dostosowanej do potrzeb i możliwości pacjenta.

Szeroki katalog programów specjalnych pozwala nam dopasować się do każdego Pacjenta i pomóc im spełnić marzenia o dziecku.

Klinika Gyncentrum jest realizatorem programu „Dofinansowanie do leczenia niepłodności metodą zapłodnienia pozaustrojowego dla mieszkańców miasta Sosnowca w latach 2021-2024”. Program dofinansowany ze środków budżetu Gminy Sosnowiec.

Realizujemy również program „Leczenie Niepłodności metodą zapłodnienia pozaustrojowego dla mieszkańców miasta Częstochowy”. Jesteśmy jedynym ośrodkiem w gronie realizatorów z własnym oddziałem w Częstochowie.

  • W zależności od potrzeb i problemów Pacjentów, proponujemy również programy In Vitro obejmujące określone działania skierowane na konkretną przyczynę niepłodności i odpowiedni sposób leczenia:
    • In Vitro bez ryzyka finansowego – jedyny w Polsce tak kompleksowy program, w którym Pacjenci otrzymują gwarancję stałej ceny za leczenie niepłodności zakończone ciążą lub zwrot 100% kosztów.
    • In vitro z komórkami dawczyni – program przeznaczony dla Par, u których problem niepłodności podyktowany jest czynnikiem żeńskim.
    • Program dla kobiet z obniżoną rezerwą jajnikową – działania ściśle ukierunkowane na maksymalizację szansy pobrania dojrzałych i dobrych jakościowo komórek jajowych, uzyskanie najlepszych wyników hodowli zarodków oraz ich transfer w najbardziej optymalnych warunkach i czasie.