· 24 kwietnia 2024

Q&A z dr n. med. Grzegorzem Jabłońskim – 25.04.24

Weź udział w sesji Q&A i zadaj pytania naszemu specjaliście!

Już 25.04.24 r. zapraszamy na sesję Q&A z dr n. med. Grzegorzem Jabłońskim z Gyncentrum! W czwartek Pan Doktor odpowie na wszystkie zadane przez internautów pytania.

Kiedy: 25 kwietnia, czwartek
Gdzie: Instagram @gyncentrum_polska oraz @nasz_bocian
Link: kliknij tutaj

 

Wydarzenie to doskonała okazja, aby poznać odpowiedzi na nurtujące pytania w dziedzinie ginekologii i położnictwa. Warto śledzić w czwartek kanały @gyncentrum_polska i @nasz_bocian na Instagramie, nawet jeśli nie planujecie zadać pytania. Na profilach pojawi się wiele przydatnych informacji!

 

Kilka słów o dr n. med. Grzegorzu Jabłońskim: Absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Po zakończeniu studiów uzyskał specjalizację z zakresu położnictwa i ginekologii. Doświadczenie zawodowe zdobywał m. in. w Klinice Ginekologii Operacyjnej, Endoskopowej i Ginekologii Onkologicznej Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi oraz na Oddziale Ginekologiczno-Położniczym SP ZOZ Miejskiego Szpitala Zespolonego w Częstochowie. Posiada liczne certyfikaty. W obszarze jego zainteresowań znajdują się małoinwazyjne techniki operacyjne w ginekologii, zwłaszcza histeroskopia i laparoskopia. Więcej >>

 

Wydarzenie realizowane we współpracy ze Stowarzyszeniem na Rzecz Leczenia Niepłodności i Wspierania Adopcji „Nasz Bocian”.

Obserwuj nas
Tematyka