Ciąża lub zwrot
100% kosztów

In Vitro bez ryzyka finansowego to jedyny w Polsce tak kompleksowy program, w którym pacjenci otrzymują gwarancję stałej ceny za leczenie niepłodności zakończone ciążą lub zwrot 100% kosztów.

Chcielibyście mieć dziecko, ale jedyną szansą na spełnienie tego marzenia jest zapłodnienie in vitro? Jesteście na etapie wyboru kliniki, która zapewni Wam bezpieczeństwo i najwyższą skuteczność leczenia? Zanim rozpoczniecie leczenie, chcielibyście jednak wiedzieć, jaki będzie jego całkowity koszt? Martwicie się, że po nieudanej procedurze in vitro nie będziecie już mieli wystarczających środków na dalsze leczenie?

Poznajcie program In vitro bez ryzyka finansowego

Bezpieczeństwo i skuteczność leczenia

Program gwarantuje Wam do 6 cykli in vitro, podczas których zajdziecie w ciążę lub zwrócimy Wam 100% wpłaconych pieniędzy.

W ramach jednorazowej zryczałtowanej opłaty otrzymacie dostęp do procedur i świadczeń medycznych niezbędnych w procesie zapłodnienia pozaustrojowego, a także zaawansowanych technik zwiększających skuteczność in vitro. To pozwoli Wam precyzyjnie określić budżet na leczenie i da poczucie bezpieczeństwa finansowego, abyście w tym wyjątkowym czasie mogli skupić się wyłącznie na Waszym celu i sobie nawzajem.

Minimum formalności i wygoda

Proces kwalifikacji do programu jest szybki. Istnieje możliwość odbycia wizyty kwalifikującej oraz konsultacji wyników online z każdego miejsca na świecie. Również wszystkie badania laboratoryjne możecie wykonać jak Wam wygodniej – w punktach pobrań Gyncentrum lub w Waszym domu.

Dedykowana opieka

Zapewniamy Wam opiekę dedykowanego lekarza prowadzącego oraz wsparcie asystenta w całym procesie leczenia. W ramach programu zyskujecie dostęp do najbardziej zaawansowanych technik wspomaganego rozrodu oraz metod zwiększających skuteczność zapłodnienia in vitro. Wszystkie badania oraz procedury medyczne przeprowadzane są w ramach jednego ośrodka.

Dogodny system ratalny

Aby zapewnić naszym Pacjentom komfort leczenia i bezpieczeństwo finansowe, nawiązaliśmy współpracę z InviFinance, które udziela finansowania leczenia niepłodności pacjentom Gyncentrum. Płatność za udział w programie In Vitro bez ryzyka finansowego możecie więc rozłożyć na wygodne raty już od 500 zł miesięcznie.

Wypełnij niezobowiązujący formularz, aby otrzymać więcej informacji o programie.

  Odwiedź nas w jednej z naszych klinik

  Zasady kwalifikacji do programu
  In Vitro bez ryzyka finansowego

  Z programu In Vitro bez ryzyka finansowego skorzystać mogą pary ze zdiagnozowaną niepłodnością skierowane do leczenia metodą in vitro.

  Podstawowymi kryteriami kwalifikacji do programu są:

   • Wiek kobiety ≤ 40 lat

   • Własne komórki jajowe

   • Parametry badań kwalifikacyjnych obojga partnerów

  Decyzję o zakwalifikowaniu pary do programu podejmuje lekarz prowadzący na podstawie wywiadu medycznego oraz wyników badań kwalifikacyjnych.

  Wypełnij niezobowiązujący formularz, aby otrzymać więcej informacji o programie.

   Interesuje Cię program
   In Vitro bez ryzyka finansowego?

   Umów wizytę w Gyncentrum!

    Dziękujemy za wypełnienie formularza

    Już niebawem skontaktujemy się z Tobą.

    Powrót na stronę