EmbryoGlue

Specjalne podłoże zwiększające szanse na uzyskanie ciąży

Podłoże EmbryoGlue stosowane w procedurze in vitro w Klinice Gyncentrum to innowacyjna metoda naśladująca naturę, której skuteczne działanie zostało potwierdzone badaniami klinicznymi.

Stosowanie EmbryoGlue jako podłoże do transferu zarodków pozwala na znaczne zwiększenie szans na uzyskanie ciąży.

EmbryoGlue

Chcesz zwiększyć skuteczność in vitro?
Umów konsultację i porozmawiaj o EmbryoGlue

Dlaczego EmbryoGlue?

Działanie EmbryoGlue – podłoża do transferu zarodków o wysokiej zawartości hialuronianu, wykazuje większą skuteczność w porównaniu z materiałem posiadającym kwas hialuronowy w mniejszych stężeniach lub niezawierającego w swoim składzie tej substancji. Raport Cochrane Collaboration podaje, że użycie EmbryoGlue pozwala zwiększyć liczbę uzyskanych ciąż nawet o 50% w porównaniu z konwencjonalnym podłożem do hodowli zarodków.

Hialuron jest substancją naturalnie występującą w płynie jajowodowym, macicy i płynie pęcherzykowym kobiety. Jego stężenie w warunkach fizjologicznych wzrasta w momencie zapłodnienia i wkrótce po tym spada do podstawowego poziomu. Dlatego EmbryoGlue stosuje się w transferze zarodków dzielących się, jak i w stadium blastocysty, a także podczas transferów zarodków kriokonserowanych. Kwas hialuronowy w płynie transferowym zwiększenia lepkość podłoża i ułatwienia przylegania embrionu do śluzówki macicy, a tym samym promuje implantację zarodka w macicy.

Dla kogo EmbryoGlue?

Stosowanie EmbryoGlue przyniesie korzyść wszystkim pacjentkom leczonym za pomocą procedury IVF. Polecany jest w szczególności pacjentkom powyżej 35. roku życia, po wcześniejszych nieudanych próbach implantacji oraz pacjentkom z niepłodnością idiopatyczną (niewyjaśnionego pochodzenia). Podłoże EmbryoGlue dostępne jest w ofercie Kliniki Gyncentrum. Zapytaj o nie swojego lekarza prowadzącego.

Gdzie możesz skorzystać z EmbryoGlue?

Klinika Leczenia Niepłodności Gyncentrum Katowice
ul. Żelazna 1
tel. 32 506 57 77
e-mail: info@gyncentrum.pl

Klinika Leczenia Niepłodności Gyncentrum Kraków
ul. Mehoffera 10
tel. 12 306 73 77
e-mail:infokrakow@gyncentrum.pl

Klinika Leczenia Niepłodności Gyncentrum Bielsko-Biała
ul. Komorowicka 140
tel. 32 506 57 77
e-mail: infobielsko@gyncentrum.pl

Klinika Leczenia niepłodności Gyncentrum Częstochowa
ul. Kozielewskiego 9
tel. 32 506 57 77
e-mail: infoczestochowa@gyncentrum.pl

EmbryoGlue cena

Interesuje Cię koszt EmbryoGlue? Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem lub kontaktu z infolinią Gyncentrum pod nr telefonu 32 506 57 77.