Dieta w endometriozie

Wspomaga proces leczenia,
Łagodzi dolegliwości bólowe,
Poprawia komfort życia kobiet.

Zmiana nawyków żywieniowych i właściwie opracowany plan dietetyczny przeciwdziała zaostrzeniu i reemisji choroby oraz przyspiesza powrót do zdrowia po zabiegu.

Dieta w endometriozie

Pierwszy krok w leczeniu operacyjnym endometriozy

Kobiety po leczeniu operacyjnym endometriozy szczególnie powinny zadbać o odpowiednio zbilansowaną i zdrową dietę. Dieta stanowi istotny element wspomagający proces leczenia endometriozy. Ma ona na celu wyciszenie toczącego się w organizmie przewlekłego stanu zapalnego oraz obniżenie poziomu estrogenów, odpowiedzialnych za rozwój endometriozy. Już niewielka zmiana nawyków żywieniowych może przynieść ulgę w dolegliwościach i poprawić komfort życia kobiety cierpiącej na endometriozę.

Pakiet dietetyczny dla kobiet z endometriozą przed zabiegiem operacyjnym

Dietetycy Gyncentrum opracowali pakiet dedykowany kobietom cierpiącym na endometriozę. W ramach pakietu Panie otrzymują wsparcie dietetyka klinicznego oraz indywidualny plan żywieniowy.

Zakres pakietu dietetycznego dla kobiet z endometriozą

  • Konsultacja wstępna diagnostyczna
  • 14-dniowy plan dietetyczny po zabiegu operacyjnym
  • Konsultacja przed zabiegiem operacyjnym wraz z omówieniem planu dietetycznego
  • Kontrola dwa tygodnie po zabiegu operacyjnym

Dieta w endometriozie Katowice – cennik

Interesuje Cię koszt konsultacji z dietetykiem przed i po leczeniu operacyjnym endometriozy? Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem lub kontaktu z infolinią Gyncentrum pod nr telefonu 32 506 57 77.