Finansowanie leczenia niepłodności i in vitro

Najkorzystniejsza oferta finansowania leczenia niepłodności na rynku.

Jaki jest koszt leczenie niepłodności? Ile kosztuje in vitro? Skąd wziąć pieniądze na leczenie? Te pytania zadaje sobie każda para rozpoczynająca procedurę leczenia niepłodności. Diagnostyka i leczenie niepłodności niejednokrotnie wiąże się z wysokimi kosztami, przewyższający bieżącymi budżet wielu par. To prowadzi do sytuacji, w której pacjenci rezygnują z niektórych, często istotnych procedur lub przerywają proces leczenia, aby pozyskać środki finansowe na ich kontynuację.

Aby zapewnić naszym Pacjentom komfort leczenia i bezpieczeństwo finansowe stworzyliśmy program In Vitro bez ryzyka finansowego – ciąża lub zwrot 100% kosztów oraz nawiązaliśmy współpracę z InviFinance, które udziela finansowania leczenia niepłodności pacjentom Gyncentrum.

Invifinance finansowanie in vitro Gyncentrum

Ile kosztuje leczenie niepłodności i in vitro?

Trudno podać ogólny koszt leczenia, gdyż składa się na niego wiele czynników. Każdy przypadek jest inny i wymaga indywidualnego protokołu diagnostyki i leczenia.

Sama procedura in vitro to koszt rzędu 5000 do nawet 7000-8000 w zależności od miasta. Do tego trzeba doliczyć szereg badań diagnostycznych zlecanych indywidualnie każdej parze oraz procedur zwiększających szansę na zapłodnienie. Z tego robi się kwota rzędu nawet 20 tys. zł. Dodatkowo jeśli pacjenci mają wskazanie do diagnostyki preimplantacyjnej, a także, gdy kolejne transfery nie kończą się ciążą ten koszt może wzrosnąć do kilkudziesięciu czy nawet kilkuset tysięcy złotych, co przekracza możliwości finansowe wielu pacjentów.

InviFinance – finansowanie leczenia niepłodności i in vitro

Nie posiadacie środków finansowych dla leczenie? Nie chcecie nadwyrężać budżetu domowego jednorazową płatnością za cały program leczenia? Rozłóżcie ją na wygodne raty!
InviFinance to najkorzystniejsza oferta finansowania leczenia niepłodności na rynku. Co zapewnia InviFinace?

Wypełnij niezobowiązujący formularz, aby otrzymać więcej informacji


  InviFinance – krok po kroku

  W InviFinance w prosty i szybki sposób uzyskacie kredyt na leczenie niepłodności. Formalności związane z weryfikacją zdolności kredytowej oraz przygotowaniem umowy kredytowej ograniczone zostały do zupełnego minimum. Zarówno złożenie wniosku o przyznanie kredytu, jak i podpisanie umowy odbywa się online.

  Oto 5 kroków, dzięki którym zyskacie bezpieczeństwo finansowe i komfort leczenia:

  Krok 1
  Ustalcie z lekarzem zakres i koszt leczenia.

  Krok 2
  Wejdźcie na www.invifinance.pl, aby wypełnić niezobowiązujący wniosek kredytowy i czekajcie na decyzję o przyznaniu kredytu.

  Krok 3
  Jeśli decyzja o przyznaniu kredytu będzie pozytywna, otrzymacie umowę kredytową.

  Krok 4
  Aby sfinalizować kredyt, podpiszcie umowę na leczenie z kliniką, a następnie umowę kredytową.

  Krok 5
  InviFinance przeleje pieniądze na konto kliniki, a Wy rozpoczniecie leczenie.

  Macie więcej pytań?
  Zapytajcie obsługę Kliniki Gyncentrum.

  Gdzie można skorzystać z finansowania InviFinance?

  InviFinance świadczy usługi finansowania leczenia niepłodności wyłącznie dla Pacjentów Klinik Gyncentrum.

  Finansowanie in vitro – Klinika Gyncentrum Katowice
  ul. Żelazna 1

  Finansowanie in vitro – Klinika Gyncentrum Kraków
  ul. Mehoffera 10

  Finansowanie in vitro – Klinika Gyncentrum Bielsko-Biała
  ul. Komorowicka 140

  Finansowanie in vitro – Klinika Gyncentrum Częstochowa
  ul. Kozielewskiego 9

  Finansowanie in vitro – Klinika Gyncentrum Lublin
  ul. Zana 32a

  Wkrótce otwarcie nowych Klinik Gyncentrum w Warszawie, Poznaniu i Wrocławiu!

  Pacjentów z tych miast już teraz zapraszamy do programu In Vitro bez ryzyka finansowego oraz skorzystania z finansowania leczenia InviFinance. Zapewniamy wygodny proces kwalifikacyjny online. Już dziś skontaktujcie się z Koordynatorem, aby omówić Wasz udział w programie.

  *Kalkulacja ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Warunkiem udzielenia finansowania jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej konsumenta. Kwota kredytu 22 900,00 zł, RRSO 14,64%, oprocentowanie zmienne 13,75%, 60 równych rat w wysokości 529,88 zł. Prowizja 0,00 zł, opłata przygotowawcza 0,00 zł. Kalkulacja na dzień 04.10.2022. Pożyczkodawcą jest InviFinance Sp. z o.o.