program in vitro radom gyncentrum program in vitro radom gyncentrum

Radom: Dofinansowanie 5.000 zł do in vitro

Skorzystaj z dofinansowania do 5.000 zł do procedury zapłodnienia pozaustrojowego dla mieszkańców Radomia. W Gyncentrum zbieramy zapisy do programu miejskiego.

Nie zwlekaj – zgłoś się do nas!

 

PROGRAM MIEJSKI IN VITRO RADOM

Dofinansowanie do in vitro dla mieszkańców Radomia w 2022 roku

Klinika Gyncentrum jest realizatorem programu „In vitro dla Radomia – Leczenie niepłodności metodą zapłodnienia pozaustrojowego w roku 2022”. Z pomocy kliniki Gyncentrum w ramach programu będzie mogło skorzystać 10 par.

Parom zakwalifikowanym do programu przysługuje możliwość jednorazowego dofinansowania w wysokości 12 000 tys. złotych (w tym 2 cykle in vitro).

Program jest finansowany ze środków Gminy Miasta Radomia w ramach Budżetu Obywatelskiego 2022.

Zadzwoń teraz
pgt-m wskazania

Interesuje Cię dofinansowanie
do in vitro w Radomiu?
Skontaktuj się z nami!

Warunki kwalifikacji do programu

Dofinansowanie do procedury in vitro przysługuje parom, które spełniają następujące kryteria:

 • Wiek kobiety mieści się w przedziale 20-40 lat wg rocznika urodzenia (dopuszcza się możliwość przeprowadzenia procedury u kobiet w wieku do 42 lat według rocznika urodzenia, jeżeli stężenie AMH jest powyżej 0,7 ng/ml).
 • Zamieszkują Radom.
 • Mają stwierdzoną i potwierdzoną dokumentacją medyczną, bezwzględną przyczynę niepłodności lub nieskuteczne leczenie niepłodności zgodne z rekomendacjami i standardami praktyki lekarskiej w okresie 12 miesięcy poprzedzających zgłoszenie do programu, wraz ze wskazaniem do zapłodnienia pozaustrojowego.

Z jakich procedur mogą skorzystać pary?

 • Procedury zapłodnienia pozaustrojowego z wykorzystaniem własnych gamet pary (dawstwo partnerskie) lub z wykorzystaniem nasienia dawcy (dawstwo inne niż partnerskie).
 • Procedury zapłodnienia pozaustrojowego z wykorzystaniem żeńskich komórek rozrodczych od anonimowej dawczyni (dawstwo inne niż partnerskie).
 • Procedury adopcji zarodka (dawstwo inne niż partnerskie).

Składanie wniosków

Już teraz zapraszamy do kontaktu pod numerem 32 506 57 77 w celu umówienia wizyty lekarskiej kwalifikującej do programu.

Rekrutacja do programu rozpocznie się 1 sierpnia 2022 roku (poniedziałek). O kwalifikacji decydować będzie kolejność zgłoszeń. Pary zainteresowane udziałem powinny zgłosić się do Kliniki Gyncentrum z poniższym oświadczeniem.

Do pobrania

Pobierz oświadczenie >>

Interesuje Cię program in vitro Radom?

Dowiedz się więcej.

  Dziękujemy za wypełnienie formularza

  Niebawem skontaktujemy się z Tobą.

  Strona główna