Zdobądź 5 000 zł dofinansowania
do in vitro!

Skorzystaj z dofinansowania do 5 000zł do procedury zapłodnienia pozaustrojowego dla osób zamieszkujących województwo wielkopolskie.
W Gyncentrum zbieramy zapisy do programu na 2024 rok.

Nie zwlekaj – zgłoś się do nas już teraz!

 

PROGRAM IN VITRO WIELKOPOLSKA

Dofinansowanie do in vitro dla mieszkańców województwa wielkopolskiego

Zapraszamy do zapoznania się z programem i kontakt z nami! 

Klinika Gyncentrum jest realizatorem programu „Program polityki zdrowotnej leczenia niepłodności metodą zapłodnienia pozaustrojowego dla mieszkańców województwa wielkopolskiego w 2024 roku”

Parom zakwalifikowanym do programu przysługuje możliwość jednorazowego dofinansowania w wysokości od 5 000 złotych do procedury zapłodnienia pozaustrojowego.

Program finansowany jest z budżetu województwa wielkopolskiego.

Zadzwoń teraz

Interesuje Cię dofinansowanie
do in vitro dla wielkopolski?
Skontaktuj się z nami!

Warunki kwalifikacji do programu

Dofinansowanie do procedury in vitro przysługuje parom, które spełniają następujące kryteria:

 • W dniu kwalifikacji do Programu osoby starające się o udział w programie (zarówno kobieta jak i mężczyzna)  są mieszkańcami województwa wielkopolskiego:  mieszkają od 12 miesięcy na terenie województwa wielkopolskiego w momencie aplikowania do programu  lub rozliczali podatek za miniony rok na terenie województwa wielkopolskiego oraz złożyli wymagane dokumenty.
 • Osoby aplikujące do Programu (kobieta i mężczyzna) w dniu zgłoszenia muszą mieć ukończone 25 lat oraz nie ukończone 40 lat (kobieta);
 • Osoby aplikujące do Programu (kobieta i mężczyzna) muszą przedłożyć realizatorowi wypełniony druk świadomej zgody na udział w Programie oraz podpisać oświadczenie, że nie są obecnie uczestnikami innego Programu o podobnym charakterze finansowanym ze środków publicznych lub nie uczestniczyły w podobnym Programie finansowanym ze środków publicznym w ciągu ostatnich trzech lat/
 • Mają stwierdzoną i potwierdzoną dokumentacją medyczną, bezwzględną przyczynę niepłodności lub nieskuteczne leczenie niepłodności zgodne z rekomendacjami i standardami praktyki lekarskiej w okresie 12 miesięcy poprzedzających zgłoszenie do programu, wraz ze wskazaniem do zapłodnienia pozaustrojowego.

Z jakich procedur mogą skorzystać pary?

Para zakwalifikowana do Programu ma prawo do skorzystania z dofinansowania jednej zindywidualizowanej procedury medycznie wspomaganej prokreacji. Program umożliwia dofinasowanie do jednej procedury zapłodnienia pozaustrojowego lub jednej procedury adopcji zarodka. Procedury, które podlegają pod dofinansowanie:

 • Procedury zapłodnienia pozaustrojowego z wykorzystaniem własnych gamet pary (dawstwo partnerskie) lub z wykorzystaniem nasienia dawcy (dawstwo inne niż partnerskie) – 5 000 zł dofinansowania;

Składanie wniosków

Już teraz zapraszamy do składania wniosków do programu! Chcesz wiedzieć więcej o programie? Zapraszamy do kontaktu pod numerem +48 735 122 777.

O kwalifikacji do programu będzie decydowała kolejność zgłoszeń (poprawnie złożonych wniosków) w miarę dostępności miejsc, przy jednoczesnym spełnieniu kryteriów włączenia i braku kryteriów wykluczających z programu.

Należy przy tym pamiętać, że złożony wniosek o dofinansowanie dotyczy wyłącznie  danego roku kalendarzowego co oznacza, że  w przypadku niezakwalifikowania z uwagi na brak miejsc należy w kolejnym roku złożyć nowy wniosek.

Pobierz wniosek >>

KLINIKAGYNCENTRUM

Oddział realizujący program

Program realizowany jest w naszym oddziale w Poznaniu. Zapraszamy!

Gyncentrum Poznań

Klinika Gyncentrum Poznań
ul. Głogowska 151

Więcej >>

Gyncentrum Poznań

Klinika Gyncentrum Poznań
ul. Głogowska 151

Więcej >>

Interesuje Cię program in vitro dla wielkopolski?

Dowiedz się więcej.

  Dziękujemy za wypełnienie formularza

  Niebawem skontaktujemy się z Tobą.

  Strona główna