Zdobądź 5 000 zł dofinansowania
do in vitro!

Skorzystaj z dofinansowania do 5 000zł do procedury zapłodnienia pozaustrojowego dla osób zamieszkujących województwo wielkopolskie.
W Gyncentrum zbieramy zapisy do programu na 2024 rok.

Nie zwlekaj – zgłoś się do nas już teraz!

 

para trzymająca niemowlę w dziecięcym pokoju

Rządowy program dofinansowania do in vitro

Skorzystaj z rządowego programu dofinansowania do in vitro.

Zapisz się na bezpłatną wizytę kwalifikacyjną do Gyncentrum.
Nie zwlekaj, liczba miejsc ograniczona.

PROGRAM IN VITRO WIELKOPOLSKA

Dofinansowanie do in vitro dla mieszkańców województwa wielkopolskiego

Zapraszamy do zapoznania się z programem i kontakt z nami! 

Klinika Gyncentrum jest realizatorem programu „Program polityki zdrowotnej leczenia niepłodności metodą zapłodnienia pozaustrojowego dla mieszkańców województwa wielkopolskiego w 2024 roku”

Parom zakwalifikowanym do programu przysługuje możliwość jednorazowego dofinansowania w wysokości od 5 000 złotych do procedury zapłodnienia pozaustrojowego.

Program finansowany jest z budżetu województwa wielkopolskiego.

Zadzwoń teraz

Interesuje Cię dofinansowanie
do in vitro dla wielkopolski?
Skontaktuj się z nami!

Warunki kwalifikacji do programu

Dofinansowanie do procedury in vitro przysługuje parom, które spełniają następujące kryteria:

 • W dniu kwalifikacji do Programu osoby starające się o udział w programie (zarówno kobieta jak i mężczyzna)  są mieszkańcami województwa wielkopolskiego:  mieszkają od 12 miesięcy na terenie województwa wielkopolskiego w momencie aplikowania do programu  lub rozliczali podatek za miniony rok na terenie województwa wielkopolskiego oraz złożyli wymagane dokumenty.
 • Osoby aplikujące do Programu (kobieta i mężczyzna) w dniu zgłoszenia muszą mieć ukończone 25 lat oraz nie ukończone 40 lat (kobieta);
 • Osoby aplikujące do Programu (kobieta i mężczyzna) muszą przedłożyć realizatorowi wypełniony druk świadomej zgody na udział w Programie oraz podpisać oświadczenie, że nie są obecnie uczestnikami innego Programu o podobnym charakterze finansowanym ze środków publicznych lub nie uczestniczyły w podobnym Programie finansowanym ze środków publicznym w ciągu ostatnich trzech lat/
 • Mają stwierdzoną i potwierdzoną dokumentacją medyczną, bezwzględną przyczynę niepłodności lub nieskuteczne leczenie niepłodności zgodne z rekomendacjami i standardami praktyki lekarskiej w okresie 12 miesięcy poprzedzających zgłoszenie do programu, wraz ze wskazaniem do zapłodnienia pozaustrojowego.

Z jakich procedur mogą skorzystać pary?

Para zakwalifikowana do Programu ma prawo do skorzystania z dofinansowania jednej zindywidualizowanej procedury medycznie wspomaganej prokreacji. Program umożliwia dofinasowanie do jednej procedury zapłodnienia pozaustrojowego lub jednej procedury adopcji zarodka. Procedury, które podlegają pod dofinansowanie:

 • Procedury zapłodnienia pozaustrojowego z wykorzystaniem własnych gamet pary (dawstwo partnerskie) lub z wykorzystaniem nasienia dawcy (dawstwo inne niż partnerskie) – 5 000 zł dofinansowania;

Składanie wniosków

Już teraz zapraszamy do składania wniosków do programu! Chcesz wiedzieć więcej o programie? Zapraszamy do kontaktu pod numerem +48 735 122 777.

O kwalifikacji do programu będzie decydowała kolejność zgłoszeń (poprawnie złożonych wniosków) w miarę dostępności miejsc, przy jednoczesnym spełnieniu kryteriów włączenia i braku kryteriów wykluczających z programu.

Należy przy tym pamiętać, że złożony wniosek o dofinansowanie dotyczy wyłącznie  danego roku kalendarzowego co oznacza, że  w przypadku niezakwalifikowania z uwagi na brak miejsc należy w kolejnym roku złożyć nowy wniosek.

Pobierz wniosek >>

KLINIKAGYNCENTRUM

Oddział realizujący program

Program realizowany jest w naszym oddziale w Poznaniu. Zapraszamy!

Gyncentrum Poznań

Klinika Gyncentrum Poznań
ul. Głogowska 151

Więcej >>

Gyncentrum Poznań

Klinika Gyncentrum Poznań
ul. Głogowska 151

Więcej >>

Interesuje Cię program in vitro dla wielkopolski?

Dowiedz się więcej.

  Dziękujemy za wypełnienie formularza

  Niebawem skontaktujemy się z Tobą.

  Strona główna