Hoodoplastyka

Hoodoplastyka

Zyskaj komfort z hoodoplastyką!

Hoodoplastyka to zabieg, który pozwoli Ci pozbyć się bólu i osiągnąć satysfakcję seksualną. Polega na odkryciu i uwypukleniu łechtaczki ukrytej głęboko pod fałdami skóry. Dzięki zabiegowi można również ukryć zbyt wyeksponowaną łechtaczkę sprawiającą kobiecie dyskomfort. Plastyka łechtaczki wykonywana jest laserowo, z miejscowym znieczuleniem.

Specjaliści Gyncentrum czekają na Ciebie w Katowicach

Umów zabieg
HOODOPLASTYKA KATOWICE

Gdzie wykonać hoodoplastykę w Katowicach?

Gyncentrum Katowice

Gyncentrum Katowice
ul. Kościuszki 229
(CH Libero, poziom 2).

Gyncentrum Katowice

Gyncentrum Katowice
ul. Kościuszki 229
(CH Libero, poziom 2).

Czym jest i jakie funkcje pełni łechtaczka?

To co nazywamy łechtaczką, jest w rzeczywistości żołędziem łechtaczki i stanowi cześć większego organu. Łechtaczka leży w okolicach przedniego połączenia warg sromowych mniejszych, jest osłonięta chroniącym ją napletkiem i może mieć bardzo różną wielkość, choć najczęściej nie przekracza 1-2 cm. Dzięki bogatej sieci nerwów i naczyń krwionośnych, w które jest wyposażona, łechtaczka dość silnie reaguje na bodźce dotykowe, dostarczając kobiecie przyjemności podczas stosunku – i jest to w zasadzie jedyna funkcja, jaką pełni. Łechtaczka, podobnie jak męski penis, tworzy się już na etapie życia płodowego. Powstaje z tych samych struktur, można więc powiedzieć, że jest żeńską wersją penisa.

Czasem pod wpływem czynników genetycznych lub hormonalnych łechtaczka ulega przerośnięciu. Wówczas może być źródłem dyskomfortu w życiu codziennym oraz bolesnych stosunków. Niekiedy łechtaczka tak schowa się pod fałdami napletka, że kobieta nie odczuwa przyjemności ze współżycia lub jest ona niewystarczająca. Bez względu na to, czy mamy do czynienia z nadmiernie wyeksponowaną czy też nadmiernie schowaną łechtaczką, problem można rozwiązać, wykonując hoodoplastykę, czyli plastykę łechtaczki.

DLA KOGO?

Kto powinien skorzystać z zabiegu?

Ze zdrowotnego punktu widzenia zabieg jest koniecznością, gdyż zbyt wyeksponowana na zewnątrz łechtaczka sprawia ból w codziennym funkcjonowaniu, jak i podczas stosunku. Z zabiegu mogą skorzystać kobiety chcące wzmocnić swoje doznania, które nie odczuwają dostatecznej satysfakcji podczas współżycia z powodu całkowicie lub częściowo zasłoniętej przez fałd skóry łechtaczki. Zabieg daje również oczekiwany efekt kosmetyczny, zwiększając pewność siebie i komfort życia pacjentki niezadowolonej z wyglądu swoich miejsc intymnych.

O zabiegu

Zabieg trwa zaledwie 30 minut i wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym. Pełna rekonwalescencja trwa około 2 tygodni. Bezpośrednio po zabiegu pacjentka może odczuwać dyskomfort, dlatego przez kolejne kilka dni powinna prowadzić niewymagający wysiłku tryb życia. Należy jednak pamiętać, aby nie tkwić wielu godzin w jednej pozycji, szczególnie siedzącej. Wskazane jest unikanie obcisłej bielizny przez około tydzień po zabiegu oraz absencja seksualna przez okres ok. 4 tygodni. Dzięki hoodoplastyce kobieta odzyskuje pełną satysfakcję seksualną, a wygląd miejsc intymnych spełnia jej oczekiwania.

Umów zabieg

Przeciwwskazania do zabiegu

 • miesiączka
 • skrzepnięcia
 • cukrzyca
 • aktywne infekcje miejsc intymnych
 • leczenie antybiotykami
 • ciąża i okres karmienia piersią
 • choroby nowotworowe
 • ogólny zły stan zdrowia
Chcesz dowiedzieć się więcej o zabiegu
Hoodoplastyki w Gyncentrum?
Skontaktuj się z Infolinią Gyncentrum.
+48 735 122 777

Chcesz zwiększyć doznania
podczas stosunku?

Umów konsultację
do zabiegu Hoodoplastyki
w Gyncentrum

  Dziękujemy za wypełnienie formularza

  Niebawem skontaktujemy się z Tobą i zaproponujemy dogodny termin badania.

  Umów konsultację