Powiększenie punktu G

POWIĘKSZENIE PUNKTU G

Powiększ punkt G. Ciesz się intymnością.

Kwas hialuronowy, znany przede wszystkim z silnych właściwości nawilżających, jest obecnie jednym z najpopularniejszych wypełniaczy tkankowych. Dzięki niemu możemy szybko i bezpiecznie zredukować zmarszczki na twarzy, wygładzić dekolt, szyję, powiększyć usta, a także zwiększyć sprężystość i nawilżenie warg sromowych. Zastosowanie preparatu sprawia, że miejsca intymne wyglądają po prostu młodziej, a problemy z nadmierną suchością i wiotkością warg sromowych odchodzą w niepamięć…

Specjaliści Gyncentrum czekają na Ciebie w Katowicach

Umów zabieg
POWIĘKSZENIE PUNKTU G KATOWICE

Gdzie wykonać powiększenie punktu G w Katowicach?

Gyncentrum Katowice

Gyncentrum Katowice
ul. Kościuszki 229
(CH Libero, poziom 2).

Gyncentrum Katowice

Gyncentrum Katowice
ul. Kościuszki 229
(CH Libero, poziom 2).

Powiększanie punktu G – dla kogo?

Umów zabieg

Kiedy punkt G jest za mały lub nie jest odpowiednio uwydatniony, kobieta może nie odczuwać satysfakcji z seksu. Dlatego zabieg powiększania punktu G polecany jest:

  • dla kobiet, które nie odczuwają orgazmu
  • dla kobiet, u których wraz z wiekiem obniżyła się jakość życia seksualnego
  • dla kobiet, których anatomiczna budowa stref intymnych, powoduje brak doznań podczas stosunku
  • dla wszystkich kobiet, które pragną wzmocnić doznania podczas stosunku i czerpać więcej satysfakcji z życia seksualnego

O zabiegu

Augmentacja punktu G. polega na wstrzyknięciu w przednią ścianę pochwy, około 5 cm od jej wejścia, niewielkiej ilości preparatu na bazie kwasu hialuronowego. Substancja ta wypełnia tkankę, uwydatnia i ujędrnia ją, stając się tym samym wrażliwszą na bodźce i bardziej wyeksponowaną. Zabieg jest prosty i mało inwazyjny. Już 4 godziny po jego wykonaniu, kobieta może współżyć, a efekt utrzymuje się nawet 2 lata. Sam zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym i trwa tylko 20 minut.

Zastrzyk orgazmu – powiększanie (augmentacja) punktu G i większa przyjemność z seksu.

Punkt G – najwrażliwsza strefa erogenna kobiety, to wypukły punkt, zlokalizowany na przedniej ścianie pochwy, gdzie znajdują się zakończenia nerwów czuciowych.

Doznania seksualne można wzmocnić za pomocą zabiegu powiększania punktu G, zastrzykiem z kwasu hialuronowego. Wstrzyknięta w przednią ścianę pochwy, niewielka ilość preparatu wypełnia tkankę, wynikiem czego jest uwypuklenie punktu G. Im bardziej uwypuklony punkt G tym większa szansa na jego stymulację podczas stosunku, a co się z tym wiąże – intensywniejsze doznania seksualne. Pacjentka już po kilku godzinach od zabiegu może prowadzić aktywne życie seksualne i czerpać z niego, większą niż dotychczas, przyjemność i satysfakcję.

Skutki zbyt małego punktu G

Specjaliści twierdzą, że zbyt mały lub słabo uwydatniony punkt G, jest przyczyną braku orgazmu i satysfakcji z seksu. Problem ten dotyczy szczególnie pań, u których słabo uwydatniony punkt G jest wynikiem ich anatomicznej budowy stref intymnych oraz u kobiet, u których wraz z wiekiem dochodzi do zmniejszenia ilości receptorów czuciowych, odpowiedzialnych za odczuwanie rozkoszy.

Chcesz dowiedzieć się więcej o zabiegu
powiększania punktu G w Gyncentrum?
Skontaktuj się z Infolinią Gyncentrum.
+48 735 122 777

Chcesz zwiększyć doznania
podczas stosunku?

Umów konsultację
do zabiegu powiększenia
punktu G

w Gyncentrum

    Dziękujemy za wypełnienie formularza

    Niebawem skontaktujemy się z Tobą i zaproponujemy dogodny termin badania.

    Umów konsultację