Powiększanie punktu G

Pwiększanie punktu G. Poprawa jakości życia seksualnego i większa przyjemność z seksu.

Punkt G – najwrażliwsza strefa erogenna kobiety, to wypukły punkt, zlokalizowany na przedniej ścianie pochwy, gdzie znajdują się zakończenia nerwów czuciowych.

Powiększanie punktu G

Specjaliści twierdzą, że zbyt mały lub słabo uwydatniony punkt G, jest przyczyną braku orgazmu i satysfakcji z seksu. Problem ten dotyczy szczególnie pań, u których słabo uwydatniony punkt G jest wynikiem ich anatomicznej budowy stref intymnych oraz u kobiet, u których wraz z wiekiem dochodzi do zmniejszenia ilości receptorów czuciowych, odpowiedzialnych za odczuwanie rozkoszy.

Zastrzyk orgazmu – powiększanie (augmentacja) punktu G.

Doznania seksualne można wzmocnić za pomocą zabiegu powiększania punktu G, zastrzykiem z kwasu hialuronowego. Wstrzyknięta w przednią ścianę pochwy, niewielka ilość preparatu wypełnia tkankę, wynikiem czego jest uwypuklenie punktu G.

Im bardziej uwypuklony punkt G tym większa szansa na jego stymulację podczas stosunku, a się z tym wiąże – intensywniejsze doznania seksualne.

Pacjentka już po kilku godzinach od zabiegu może prowadzić aktywne życie seksualne i czerpać z niego, większą niż dotychczas, przyjemność i satysfakcję.

Dbamy o komfort i zdrowie kobiecych stref intymnych.

Zastrzyk orgazmu – dla kogo?

  • dla kobiet, które nie odczuwają orgazmu
  • dla kobiet, u których wraz z wiekiem obniżyła się jakość życia seksualnego
  • dla kobiet, których anatomiczna budowa stref intymnych, powoduje brak doznań podczas stosunku
  • dla wszystkich kobiet, które pragną wzmocnić doznania podczas stosunku i czerpać więcej satysfakcji z życia seksualnego

Koszt zabiegu

Powiększanie punku G kwasem hialuronowym

od 1 599,00 zł*

 

* koszt zabiegu uzależniony jest od wielkości powierzchni zabiegowej.