· 21 stycznia 2020

Małgorzata Rozenek-Majdan i specjaliści Gyncentrum w filmie o in vitro

W czwartek, 30 stycznia o godz. 19:50 premierowa emisja filmu dokumentalnego „In Vitro. Nauka czy cud?”. Razem z Małgorzatą Rozenek-Majdan oraz stacją Discovery Life pokażemy, jak wygląda praca specjalistów Gyncentrum oraz przedstawimy prawdziwe historie pacjentów naszej kliniki.

Kolejne emisje dokumentu będzie można zobaczyć na kanale TVN Style: 

24 lutego, godz. 22:25
25 lutego, godz. 19:40
27 lutego, godz. 00:00
28 lutego, godz. 13:55
29 lutego, godz. 18:50

Film dokumentalny „In Vitro. Nauka czy cud?” to rzetelne kompendium wiedzy o leczeniu niepłodności oraz procedurze in vitro. Gospodyni programu Małgorzata Rozenek-Majdan wraz z ekspertami Gyncentrum obalą mity związane z tą metodą. Widzowie będą mieli niepowtarzalną szansę obserwować specjalistów Gyncentrum podczas pracy. Dowiedzą się jakie warunki trzeba spełnić, aby poddać się in vitro, ile trwa przygotowanie do zabiegu oraz jak przebiega pełna procedura leczenia od wstępnych badań, poprzez zapłodnienie, aż do porodu. Małgorzata Rozenek-Majdan porozmawia także z trzema parami, które opowiedzą o swoich doświadczeniach z niepłodnością.

Małgorzata Rozenek-Majdan jest mamą dwóch synów, którzy przyszli na świat dzięki in vitro. Obecnie spodziewa się trzeciego dziecka. Wspiera osoby, które zmagają się z problemem niepłodności oraz walczy z brakiem refundacji procedury. Jest też autorką książki „In vitro. Rozmowy intymne”. Zakłada również fundację zajmującą się tym tematem.

W filmie usłyszycie wypowiedzi ekspertów Gyncentrum:

dr n. med. Anna Bednarska-Czerwińska
ginekolog położnik, endokrynolog
specjalista leczenia niepłodności
Dyrektor Medyczny Gyncentrum

dr n.med. Dariusz Mercik
ginekolog położnik, endokrynolog
specjalista leczenia niepłodności w Gyncentrum

dr n.biol. Wojciech Sierka
starszy embriolog kliniczny ESHRE
kierownik laboratorium embriologicznego w Gyncetrum

dr n. med. Wioletta Rozmus-Warcholińska
ginekolog położnik, perinatolog w Gyncentrum

Zobaczcie relację zdjęciową zplanu.