· 12 maja 2023

Sprawdź, w jakim wieku jest Twoja płodność: BEZPŁATNE BADANIE AMH

Miło nam poinformować, że Klinika Gyncentrum została realizatorem kampanii Stowarzyszenia NASZ BOCIAN: "Sprawdź, w jakim wieku jest Twoja płodność". Zapraszamy kobiety powyżej 30. roku życia do skorzystania z darmowych badań rezerwy jajnikowej - AMH (hormon anty-Müllerowski). Badania będzie można wykonać we wszystkich naszych klinikach. 

Aby skorzystać z badania, należy wypełnić formularz rejestracyjny, który będzie aktywny od godz. 8.00 w poniedziałek, 15 maja, na stronie:  https://nasz-bocian.pl/nasze-projekty/sprawdz-w-jakim-wieku-jest-twoja-plodnosc O kwalifikacji decyduje kolejność zgłoszeń.

Świadomość na temat własnej płodności – kluczowa w staraniach o dziecko

 

Coraz więcej kobiet decyduje się na późniejsze macierzyństwo. Niestety wiek to nie tylko liczba, ale także czynnik, który ma wpływ na zdolność kobiety do zajścia w ciążę i urodzenia zdrowego dziecka.
Z biegiem czasu zmniejsza się rezerwa jajnikowa, co prowadzi do spadku płodności.

Dbanie o zdrowie i świadomość na temat swojej płodności to kluczowe kroki w realizacji marzeń o macierzyństwie, w zgodzie z naszymi potrzebami.

 

Bezpłatne badanie rezerwy jajnikowej AMH

 

W ramach kampanii Stowarzyszenia NASZ BOCIAN zapraszamy kobiety powyżej 30. roku życia do skorzystania z darmowych badań rezerwy jajnikowej – AMH (hormon anty-Müllerowski). Jest to jeden z najskuteczniejszych parametrów oceny kobiecej płodności, określa rezerwę jajnikową, czyli liczbę pęcherzyków zdolnych do zapłodnienia. Wynik badania ułatwia wybór optymalnego momentu na starania o dziecko. Przy okazji umożliwia także poznanie przyczyny zaniku menstruacji oraz nieregularnych miesiączek. Badania będzie można wykonać w ośrodkach leczenia niepłodności na terenie całej Polski, w tym w naszej klinice.

Kampania „Sprawdź w jakim wieku jest Twoja płodność” jest realizowana dzięki grantowi od Gedeon Richter oraz Instytutu Praw Pacjenta i Edukacji Zdrowotnej w służbie Pacjentom w ramach III edycji konkursu „Grant na zdrowie”.

Jeśli chcesz sprawdzić, w jakim wieku jest twoja płodność, śledź kampanię Stowarzyszenia NASZ BOCIAN, w której pojawią się:

  • artykuł na temat wpływu wieku na płodność
  • artykuł na temat badania rezerwy jajnikowej AMH
  • webinar na temat rezerwy jajnikowej
  • Q&A na temat rezerwy jajnikowej
  • materiały video na temat wpływu wieku na płodność