· 22 stycznia 2018

Badania w kierunku chorób wenerycznych

Dziś rusza kampania #ZBADAJ SIĘ, BĄDŹ PEWNY SIEBIE, organizowana przez Gyncentrum Laboratoria Genetyczne i Śląskie Laboratoria Analityczne. Celem kampanii jest szczerzenie wiedzy na temat ryzyka zakażeń oraz konsekwencji chorób wenerycznych wśród mężczyzn aktywnych seksualnie. Akcja ma także zachęcić mężczyzn do badania się w kierunku chorób przenoszonych drogą płciową.

Kiedy powinieneś wykonać badania?

  • Prowadzisz aktywne życie seksualne
  • Masz więcej niż jedną partnerkę seksualną
  • Przydarzył Ci się przypadkowy seks bez zabezpieczenia
  • Bezskutecznie starasz się o dziecko
  • Twoja partnerka często skarży się na infekcje intymne i unika seksu
  • Odczuwasz ból, pieczenie i swędzenie, a może zaobserwowałeś zmiany skórne w okolicach narządów płciowych

#ZBADAJ SIĘ, NIE RYZYKUJ

 

W pakiecie taniej!

Tylko teraz badania w kierunku chorób wenerycznych w korzystnych pakietach aż do 65% taniej!

Badanie wykonywane jest z moczu. Próbkę możesz pobrać sam!

Wszystkie badania w kierunku chorób wenerycznych w ramach akcji #ZBADAJ SIĘ, BĄDŹ PEWNY SIEBIE, wykonywane są przez Laboratoria Genetyczne Gyncentrum. Są to najnowocześniejsze badania PCR metodą molekularną, które wykrywają patogeny odpowiedzialne za choroby weneryczne, w próbce moczu. We współczesnej diagnostyce jest to jedna z najczulszych metod wykrywania zakażeń mikroorganizmami.

Próbkę moczu do badania należy dostarczyć do wybranego punktu pobrań Śląskich Laboratoriów Analitycznych.

 

Organizatorzy

 

Dowiedz się więcej na temat chorób przenoszonych drogą płciową!

Szczegóły akcji na: www.profilaktyczni.pl

 

Czy wiesz, że…

Gyncentrum Laboratoria Genetyczne powstały na solidnych fundamentach Kliniki Leczenia Niepłodności i Diagnostyki Prenatalnej Gyncentrum. Ponad 20-letnie doświadczenie oraz wszechstronna wiedza zespołu lekarzy i specjalistów Gyncentrum pozwoliły nam stworzyć ofertę badań genetycznych, ukierunkowaną na współczesne potrzeby pacjentów. Wieloletnie doświadczenie i wiedza naszych pracowników oraz innowacyjny sprzęt laboratoryjny to gwarancja najwyższych standardów jakości. Wykonujemy specjalistyczne badania genetyczne dla pacjentów indywidualnych, szpitali, poradni, laboratoriów medycznych oraz instytutów naukowych i firm biotechnologicznych.