O Klinice

O nas!

Klinika Gyncentrum to jeden z wiodących ośrodków diagnostyki i leczenia niepłodności w Polsce z ponad 20-letnim doświadczeniem międzynarodowym.

o-klinice

Specjalizujemy się w kompleksowym leczeniu niepłodności oraz diagnostyce prenatalnej. Współpracujemy z najlepszymi specjalistami w zakresie ginekologii i położnictwa, endokrynologii, urologii, genetyki klinicznej, andrologii i embriologii. Dodatkowo zapewniamy naszym Pacjentom wsparcie psychologa, seksuologa oraz dietetyka klinicznego.

Klinika Gyncentrum posiada nowoczesne zaplecze badawcze i technologiczne. Wyróżniamy się wdrażaniem i wykorzystywaniem najnowszych technik wspomaganego rozrodu oraz technologii zwiększających skuteczność in vitro m.in. IMSI, witryfikacja zarodków i oocytów, diagnostyka preimplantacyjna (PGD), Primo Vision, EmbryoGlue, EmbryoGen, system Oosight, Assisted Hatching, system SCA/CASA. Jako pierwsi w Polsce wdrożyliśmy także najnowocześniejszy system kodów kreskowych Octax Ferti Proof™, zabezpieczający procedurę in vitro na każdym jej etapie. Ponadto nasi Pacjenci otrzymują bezpośredni dostęp do Międzynarodowego Banku Nasienia i Komórek Jajowych Gyncentrum, co znacznie skraca czas oczekiwania na oocyty.

Ważną częścią działalności Kliniki Gyncentrum jest diagnostyka prenatalna. Posiadamy nowoczesną pracownię badań prenatalnych oraz USG 3D/4D HD LIVE. Współpracujemy z najlepszymi specjalistami posiadającymi certyfikaty FMF (Fetal Medicine Foundation) oraz Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego, uprawniające do wykonywania badań prenatalnych. Nasza klinika wykonuje także bezpłatne badania prenatalne w I i II trymestrze ciąży w ramach Programu Badań Prenatalnych NFZ.

Na bazie sugestii pacjentów oraz wiedzy i doświadczenia naszych specjalistów, opracowaliśmy Kompleksowe Programy Leczenia Niepłodności Metodą In Vitro.

Klinika Gyncentrum była realizatorem Rządowego Programu Zdrowotnego pt.: „Program – Leczenie Niepłodności Metodą Zapłodnienia Pozaustrojowego na lata 2013-2016”.

W prestiżowym rankingu Ministerstwa Zdrowia i Gazety Wyborczej Klinika Gyncentrum zyskała miano najlepszej placówki na Śląsku specjalizującej się w procedurze in vitro. Szczegóły rankingu dostępne są tutaj.