EmbryoGen

Specjalne podłoże zwiększające szanse na utrzymanie ciąży u kobiet po poronieniach

EmbryoGen to pierwsze podłoże z GM-CSF do hodowli zarodków, którego wysoka skuteczność w zmniejszeniu ryzyka poronień została udokumentowana.

EmbryoGen dedykowany pacjentkom, które w przeszłości doświadczyły poronień lub u których podejrzewa się takie ryzyko. Zastosowanie EmbryoGen po zapłodnieniu in vitro zwiększa szanse na utrzymanie ciąży.

EmbryoGen

Chcesz zwiększyć skuteczność in vitro?
Umów konsultację i porozmawiaj o EmbryoGen

Dlaczego EmbryoGen?

Wśród par, które zdecydowały się na in vitro ryzyko poronień wynosi 20%. Większość poronień, bo aż 80%, pojawia się w pierwszym trysemestrze ciąży. Powodem ich występowania może być zarówno słaba sygnalizacja międzykomórkowa, nieprawidłowy rozwój zarodka, jak i niedobór czynników wzrostu.

Te ostatnie uzupełnia EmbryoGen posiadający wysoką koncentrację cytokinowego czynnika wzrostu GM-CSF, odpowiedzialnego za prawidłowy wzrost łożyska i zachowanie jego funkcji przez cały okres ciąży. GM-CSF stymuluje tworzenie kolonii granulocytów i makrofagów, a także pomaga w komunikacji matka – zarodek oraz implantacji. Jego uzupełnienie zwiększa szansę na pomyślną implantację zarodka i jego dalszy rozwój zmniejszając jednocześnie ryzyko poronienia.

Zaletą stosowania EmbryoGen jest możliwość rezygnacji z dodatkowych leków przewidzianych w standardowym leczeniu (np. przeciwzakrzepowych czy hormonalnych). EmbryoGen działa bezpośrednio na zarodek i usprawnia regulację jego rozwoju oraz proces podziałów komórkowych. Skuteczność EmbryoGen została potwierdzona badaniami klinicznymi w grupie pacjentek dotkniętych wcześniejszymi stratami ciąż, utrata ciąży potwierdzonej chemicznie i u pacjentek, u których nie powiodła się implantacja zarodka (dwa razy lub więcej). Stosowanie EmbryoGen wymaga konsultacji ze specjalistą, który oceni, czy pacjentka kwalifikuje się do zabiegu.

Dla kogo jest EmbryoGen?

Stosowanie EmbryoGen wykazuje wysoką skuteczność implantacji niezależnie od grupy wiekowej pacjentek. Zapytaj swojego lekarza o możliwość skorzystania z nowego rozwiązania opartego na zastosowaniu medium EmbryoGen.

Gdzie możesz skorzystać z technologii EmbryoGen?

Klinika Leczenia Niepłodności Gyncentrum Katowice
ul. Żelazna 1
tel. 32 506 57 77
e-mail: info@gyncentrum.pl

Klinika Leczenia Niepłodności Gyncentrum Kraków
ul. Mehoffera 10
tel. 12 306 73 77
e-mail:infokrakow@gyncentrum.pl

Klinika Leczenia Niepłodności Gyncentrum Bielsko-Biała
ul. Komorowicka 140
tel. 32 506 57 77
e-mail: infobielsko@gyncentrum.pl

Klinika Leczenia Niepłodności Gyncentrum Częstochowa
ul. Kozielewskiego 9
tel. 32 506 57 77
e-mail: infoczestochowa@gyncentrum.pl

EmbryoGen cena

Interesuje Cię koszt EmbryoGen? Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem lub kontaktu z infolinią Gyncentrum pod nr telefonu 32 506 57 77.

EmbryoGen cennik >>