· 24 listopada 2014

Otwarcie Gyncentrum w Bielsku-Białej

GYNCENTRUM oddział w Bielsku-Białej to pierwsza w regionie klinika specjalizująca się w diagnostyce i leczeniu niepłodności. Teraz mieszkańcy Podbeskidzia będą mogli uzyskać na miejscu kompleksową pomoc w tym zakresie.

W bielskim oddziale GYNCENTRUM pacjenci będą mogli poddać się m.in. diagnostyce przyczyn problemów z zajściem w ciążę w tym pełnej diagnostyce laboratoryjnej, badaniom nasienia, a także zabiegom (inseminacji, histeroskopii, biopsji endometrium, Sono-HSG). Placówka dysponuje także własnym laboratorium analitycznym oraz pracownią andrologiczną, oferuje także możliwość mrożenia nasienia oraz dostęp do Międzynarodowego Banku Nasienia i Komórek Jajowych.

Dzięki GYNCENTRUM mieszkańcy Bialska-Białej i okolic zyskają łatwiejszy dostęp do bezpłatnego in vitro, bowiem katowicka klinika posiada umowę z Ministerstwem Zdrowia w ramach rządowego programu refundacji in vitro. Na miejscu w Bielsku przeprowadzana będzie wstępna wizyta konsultacyjna pary przed przystąpieniem do rządowego programu. Tu pacjenci poddawani będą badaniom i kompleksowej diagnostyce oceniającej płodność. Pozostałe procedury natomiast wykonywane będą w klinice w Katowicach. Ułatwi to jednak wielu parom kwalifikację i wstępną diagnostykę.

Do dyspozycji pacjentów GYNCENTRUM w Bielsku-Białej będą także specjalistyczne poradnie:

Poradnia leczenia niepłodności
Poradnia ginekologiczno-położnicza
Poradnia endokrynologiczna

Zapraszamy!

Bielsko-Biała, ul. Komorowicka 140, tel. 32 506 57 77, [email protected]