· 25 marca 2024

Q&A z dr n. med. Alicją Gajewską-Kucharek – 27.03.24

Weź udział w sesji Q&A i zadaj pytania naszemu specjaliście!

Już 27.03.24 r. zapraszamy na sesję Q&A z dr n. med. Alicją Gajewską-Kucharek z Gyncentrum! W środę Pani Doktor odpowie na wszystkie zadane przez internautów pytania.

Kiedy: 27 marca, środa
Gdzie: Instagram @gyncentrum_polska oraz @nasz_bocian
Link: kliknij tutaj

 

Wydarzenie to doskonała okazja, aby poznać odpowiedzi na nurtujące pytania w dziedzinie ginekologii i położnictwa. Warto śledzić w środę kanały @gyncentrum_polska i @nasz_bocian na Instagramie, nawet jeśli nie planujecie zadać pytania. Na profilach pojawi się wiele przydatnych informacji!

 

Kilka słów o dr n. med. Alicji Gajewskiej-Kucharek: Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Po uzyskaniu tytułu doktora nauk medycznych w 2013 r. zdała egzamin specjalizacyjny z zakresu położnictwa i ginekologii. Doświadczenie zawodowe zdobywała m.in. na Oddziale Ginekologii i Położnictwa Szpitala Miejskiego w Świętochłowicach oraz w Katedrze i Oddziale Klinicznym Ginekologii, Położnictwa i Ginekologii Onkologicznej Szpitala Specjalistycznego nr 2 w Bytomiu. Od 2015 r. zawodowo związana z Gyncentrum, gdzie zajmuje się diagnostyką i leczeniem niepłodnych par. Posiada liczne certyfikaty oraz regularnie uczestniczy w kursach i szkoleniach z zakresu leczenia niepłodności, endokrynologii czy ginekologii plastycznej. Więcej >>

 

Wydarzenie realizowane we współpracy ze Stowarzyszeniem na Rzecz Leczenia Niepłodności i Wspierania Adopcji „Nasz Bocian”.

Obserwuj nas
Tematyka