· 24 czerwca 2024

Q&A z dr n. med. Anną Bednarską-Czerwińską – 25.06.24

Weź udział w sesji Q&A i zadaj pytania naszemu specjaliście!

Już 25.06.24 r. zapraszamy na sesję Q&A z Dyrektor Medyczną Gyncentrum dr n. med. Anną Bednarską-Czerwińską! We wtorek Pani Doktor odpowie na wszystkie zadane przez internautów pytania.

Kiedy: 25 czerwca, wtorek
Gdzie: Instagram @gyncentrum_polska oraz @nasz_bocian
Link: kliknij tutaj

 

Wydarzenie to doskonała okazja, aby poznać odpowiedzi na nurtujące pytania. Warto śledzić we wtorek kanały @gyncentrum_polska i @nasz_bocian na Instagramie, nawet jeśli nie planujecie zadać pytania. Na profilach pojawi się wiele przydatnych informacji!

 

Kilka słów o dr n. med. Annie Bednarskiej-Czerwińskiej:

Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Specjalista II stopnia w zakresie położnictwa i ginekologii oraz endokrynologii z ponad 30-letnim doświadczeniem zawodowym. W 2005 roku uzyskała tytuł doktora nauk medycznych. Ukończyła również studia podyplomowe z zakresu zarządzania i administracji w ochronie zdrowia. Ekspert leczenia niepłodności i endokrynologii rozrodu w Klinice Leczenia Niepłodności i Diagnostyki Prenatalnej Gyncentrum.

Dyrektor Medyczny Gyncentrum Dr Czerwińska jest autorką oraz współautorką wielu publikacji naukowych oraz członkiem polskich i zagranicznych towarzystw naukowych. W polu szczególnych zainteresowań zawodowych Pani Dr Czerwińskiej leżą:

  • diagnostyka i leczenie niepłodności,
  • endokrynologia rozrodu,
  • klasyczne i innowacyjne techniki wspomaganego rozrodu (inseminacja, in vitro, AneVivo)
  • preimplantacyjne testy genetyczne,
  • dawstwo komórek rozrodczych,
  • diagnostyka i leczenie endometriozy.

 Więcej >>

 

Wydarzenie realizowane we współpracy ze Stowarzyszeniem na Rzecz Leczenia Niepłodności i Wspierania Adopcji „Nasz Bocian”.

Obserwuj nas
Tematyka