· 29 maja 2024

Q&A z lek. Michalem Poláček – 29.05.24

Weź udział w sesji Q&A i zadaj pytania naszemu specjaliście!

Już dzisiaj tj. 29.05.24 r. zapraszamy na sesję Q&A z lek. Michalem Poláček z Gyncentrum! W środę nasz specjalista odpowie na wszystkie zadane przez internautów pytania.

Kiedy: 29 maja, środa
Gdzie: Instagram @gyncentrum_polska oraz @nasz_bocian
Link: kliknij tutaj

 

Wydarzenie to doskonała okazja, aby poznać odpowiedzi na nurtujące pytania w dziedzinie ginekologii i położnictwa. Warto śledzić w środę kanały @gyncentrum_polska i @nasz_bocian na Instagramie, nawet jeśli nie planujecie zadać pytania. Na profilach pojawi się wiele przydatnych informacji!

 

Kilka słów o lek. Michale Poláček: Specjalista ginekologii i położnictwa, Specjalista medycyny reprodukcji wspomaganej. Absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Palackiego w Ołomuńcu (Univerzita Palackého v Olomouci). W 1986 roku uzyskał tytuł doktora medycyny, w 1989 roku specjalizację z zakresu położnictwa i ginekologii, a w 2015 specjalizację z zakresu medycyny reprodukcji wspomaganej. Doświadczenie zawodowe zdobywał m.in. w Szpitalu Miejskim Fifejdy w Ostrawie. W obszarze zainteresowań doktora Michala Poláčka znajdują przede wszystkim techniki wspomaganego rozrodu. W Klinice Gyncentrum zajmuje się leczeniem niepłodności. Wykonuje zabiegi: inseminacja, IVF (punkcja jajników, transfer), Sono-HSG, biopsje. Więcej >>

 

Wydarzenie realizowane we współpracy ze Stowarzyszeniem na Rzecz Leczenia Niepłodności i Wspierania Adopcji „Nasz Bocian”.

Obserwuj nas
Tematyka