Najnowsze na blogu

Uśmiechnięta kobieta leży na łóżku

Jak poprawić komfort życia seksualnego?

Furtką do spełnienia marzeń o idealnych proporcjach stała się medycyna estetyczna oraz chirurgia plastyczna. Oferta w tym zakresie jest przebogata i dotyczy praktycznie każdej partii ciała, również… narządów intymnych.

Kobieta trzymająca się za brzuch ciążowy

Jesteś w ciąży? Koniecznie zrób test podwójny

Jesteś w ciąży i martwisz się o zdrowie swojego dziecka? To zrozumiałe. Chcesz, aby było zdrowe i w pełni sprawne. Dzięki badaniom prenatalnym możliwe jest wykrycie konkretnych wad u dziecka, również genetycznych.

Szczęśliwa para jedząca truskawkę

Co może zaburzać męską płodność?

Staracie się o dziecko i po roku regularnego współżycia nie ma efektów? Przyczyną tych niepowodzeń może być czynnik męski, a konkretnie słaba jakość nasienia, na którą wpływ mają m.in. masa ciała, dieta oraz styl życia.

Stres zmniejsza szansę na ciążę!

Pokłócona para siedząca na kanapie

Stres wyzwala w organizmie reakcje, które mogą utrudniać zajście w ciążę. Nawarstwiające się problemy, własne ambicje i oczekiwania innych przekładają się na styl życia. Ten bywa chaotyczny i daleki od tego, który sprzyja płodności. Jak zatem poradzić sobie ze stresem i być o krok bliżej do spełnienia marzenia o ciąży?

Wybór ośrodka do badań prenatalnych

Badania prenatalne Katowice

Moment, w którym dowiadujesz się o ciąży jest zawsze magiczny. Radość, ekscytacja, milion myśli na minutę! Jedną z pierwszych jest najczęściej „umówienie wizyty do ginekologa”. Tak oto zaczyna się przygoda z badaniami prenatalnymi.