· 29 lipca 2022

Dofinansowanie do in vitro dla mieszkańców Radomia w 2022 roku

Klinika Gyncentrum jest realizatorem programu „In vitro dla Radomia – Leczenie niepłodności metodą zapłodnienia pozaustrojowego w roku 2022”. Z pomocy kliniki Gyncentrum w ramach programu będzie mogło skorzystać 10 par.

Klinika Gyncentrum jest realizatorem programu „In vitro dla Radomia – Leczenie niepłodności metodą zapłodnienia pozaustrojowego w roku 2022”. Z pomocy kliniki Gyncentrum w ramach programu będzie mogło skorzystać 10 par.

 

Parom zakwalifikowanym do programu przysługuje możliwość jednorazowego dofinansowania w wysokości 12 000 tys. złotych (w tym 2 cykle in vitro).

Warunki kwalifikacji do programu

Dofinansowanie do procedury in vitro przysługuje parom, które spełniają następujące kryteria:

 

– Wiek kobiety mieści się w przedziale 20-40 lat wg rocznika urodzenia (dopuszcza się możliwość przeprowadzenia procedury u kobiet w wieku do 42 lat według rocznika urodzenia, jeżeli stężenie AMH jest powyżej 0,7 ng/ml).
– Zamieszkują Radom.
– Mają stwierdzoną i potwierdzoną dokumentacją medyczną, bezwzględną przyczynę niepłodności lub nieskuteczne leczenie niepłodności zgodne z rekomendacjami i standardami praktyki lekarskiej w okresie 12 miesięcy poprzedzających zgłoszenie do programu, wraz ze wskazaniem do zapłodnienia pozaustrojowego.

 

Z jakich procedur mogą skorzystać pary?

– Procedury zapłodnienia pozaustrojowego z wykorzystaniem własnych gamet pary (dawstwo partnerskie) lub z wykorzystaniem nasienia dawcy (dawstwo inne niż partnerskie).
– Procedury zapłodnienia pozaustrojowego z wykorzystaniem żeńskich komórek rozrodczych od anonimowej dawczyni (dawstwo inne niż partnerskie).
– Procedury adopcji zarodka (dawstwo inne niż partnerskie).

 

Składanie wniosków

Już teraz zapraszamy do kontaktu pod numerem 32 506 57 77 w celu umówienia wizyty lekarskiej kwalifikującej do programu.

 

Rekrutacja do programu rozpocznie się 1 sierpnia 2022 roku (poniedziałek). O kwalifikacji decydować będzie kolejność zgłoszeń. Pary zainteresowane udziałem powinny zgłosić się do Kliniki Gyncentrum z poniższym oświadczeniem.

 

Do pobrania
Pobierz oświadczenie >>

 

Program realizowany jest we wszystkich oddziałach kliniki Gyncentrum:

 

Gyncentrum Katowice
ul. Żelazna 1

Gyncentrum Kraków
ul. Mehoffera 10

Gyncentrum Bielsko-Biała
ul. Komorowicka 140

Gyncentrum Częstochowa
ul. Kozielewskiego 9

 

Więcej informacji o programie można uzyskać dzwoniąc pod numer 32 506 57 77.