· 8 marca 2023

ZNAMY TERMIN: Dofinansowanie do in vitro dla mieszkańców Sosnowca w 2023 roku

Klinika Gyncentrum jest realizatorem programu „Dofinansowanie do leczenia niepłodności metodą zapłodnienia pozaustrojowego dla mieszkańców miasta Sosnowca w latach 2021-2024” w roku 2023. Przewidziano dofinansowanie dla 12 par, co stanowi największy przydział spośród wszystkich klinik leczenia niepłodności biorących udział w programie.

Parom zakwalifikowanym do programu przysługuje możliwość jednorazowego dofinansowania do zabiegu zapłodnienia pozaustrojowego.

 

Warunki kwalifikacji do programu

Dofinansowanie do procedury in vitro przysługuje parom, które spełniają następujące kryteria:

– Wiek kobiety mieści się w przedziale 23-40 lat wg rocznika urodzenia.
– Rezerwa jajnikowa mierzona stężeniem AMH wynosi powyżej 0,7 ng/ml
– Zostały zakwalifikowane do leczenia niepłodności metodą zapłodnienia pozaustrojowego przez Realizatora Programu, zgodnie z wytycznymi Polskiego Towarzystwa Medycyny Rozrodu i Embriologii.
– Pozostają w związku małżeńskim lub partnerskim.
– W dniu kwalifikacji co najmniej jedna z osób pozostających w związku małżeńskim lub partnerskim od roku zamieszkuje na terenie Sosnowca.
– Posiadają potwierdzenie przeprowadzenia pełnej diagnostyki przyczyn niepłodności, udokumentowane potwierdzenie trwałego uszkodzenia uniemożliwiającego naturalną koncepcję lub też są po roku bezskutecznego leczenia zachowawczego lub chirurgicznego.

 

Rekrutacja do programu rozpocznie się 15 marca 2023 od godz. 8:00 w Sosnowcu przy ul. Wojska Polskiego 8A oraz w Katowicach przy ul. Żelaznej 1. Liczba miejsc w programie jest ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Pary zainteresowane udziałem w programie powinny zgłosić się do Kliniki Gyncentrum z wnioskiem oraz oświadczeniem zapoznania się z klauzulą informacyjną.

 

Formularze do pobrania znajdują się >> TUTAJ.

 

Program będzie realizowany w oddziałach:

 

Gyncentrum Sosnowiec
ul. Wojska Polskiego 8A

Gyncentrum Katowice
ul. Żelazna 1

Gyncentrum Częstochowa
ul. Kozielewskiego 9

Gyncentrum Bielsko-Biała
ul. Komorowicka 140

 

Więcej informacji o programie można uzyskać dzwoniąc pod numer +48 735 122 777.

Dofinansowanie do in vitro dla mieszkańców Sosnowca