· 7 grudnia 2023

Już dziś (7.12.) sesja Q&A z dr n. med. Joanną Banaś – ginekologiem-położnikiem w klinice Gyncentrum!

Już dziś, 7 grudnia, w ramach współpracy ze Stowarzyszeniem "Nasz Bocian" odbędzie się sesja Q&A z dr n. med. Joanną Banaś - ginekologiem-położnikiem przyjmującym w naszej klinice.

Na Wasze pytania dotyczące leczenia niepłodności Pani Doktor będzie czekać w Stories na Instagramie Stowarzyszenia w godz. 11:00-15:00. Zachęcamy do zadawania pytań!
 

O lekarzu

 

Pani Doktor Joanna Banaś jest absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Lublinie oraz Aristotle University in Thessaloniki, Greece. Specjalizację z zakresu położnictwa i ginekologii odbyła na  II Oddziale Ginekologii Operacyjnej Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego nr 4 w Lublinie. W trakcie trwania specjalizacji odbyła także wiele staży i szkoleń, zarówno krajowych jak i zagranicznych, w tym m.in. International School of Surgical Anatomy w Ospedale Sacro Cuore w Negrar, Verona oraz Gynaecological Expert Training for Upcoming Proffesionals (GET UP) w Rzymie.

 

W 2022 uzyskała tytuł doktora nauk medycznych, a rok później tytuł specjalisty w zakresie położnictwa i ginekologii. Od 2023 roku zawodowo związana z Kliniką Leczenia Niepłodności Gyncentrum. Posiada liczne certyfikaty oraz regularnie uczestniczy w kursach i szkoleniach z zakresu leczenia niepłodności oraz ginekologii operacyjnej.

q&a nasz bocian