· 5 września 2023

NOWOŚĆ w diagnostyce endometriozy – pierwszy test na endometriozę z krwi już w Polsce!

Centrum Leczenia Endometriozy Gyncentrum jest pierwszym ośrodkiem w Polsce oferującym swoim pacjentkom prosty, szybki i nieinwazyjny test na endometriozę z krwi oraz jedynym ośrodkiem zapewniającym kompleksową opiekę po wykonanym teście. Dzięki innowacyjnej metodzie badania jest on dostępny w cenie zaledwie 549 zł! 🤩

Dla kogo jest to badanie?

 

Test na endometriozę z krwi przeznaczony jest dla wszystkich kobiet, które z jakiś względów podejrzewają u siebie endometriozę oraz kobiet, które:

  • zmagają się z bólami w okolicach miednicy mniejszej,
  • bezskutecznie starają się zajść w ciążę.

 

Jak wygląda test na endometriozę z krwi?

 

Badanie to jest bardzo proste. Pacjentka umawia się do jednej z klinik Gyncentrum i w umówionym terminie oddaje niewielką próbkę krwi. Jeśli wynik testu potwierdzi u pacjentki obecność endometriozy, wówczas zostanie otoczona opieką specjalistów Gyncentrum, którzy zaproponują jej skuteczną formę leczenia.

 

Jeśli więc podejrzewasz u siebie endometriozę – NIE CZEKAJ! Już teraz umów badanie w Centrum Leczenia Endometriozy Gyncentrum 👩‍⚕ Dowiedz się, czy Twoje dolegliwości lub trudności z zajściem w ciążę mają związek z tą straszną i wyniszczającą chorobą. 

 

Zadzwoń: 📞 735 122 777