Program In Vitro bez ryzyka finansowego

Marzycie o dziecku, a Waszą jedyną szansą, aby to marzenie spełniło się jest zapłodnienie in vitro? Stoicie przed wyborem kliniki, która zagwarantuje Wam bezpieczeństwo i najwyższą skuteczność leczenia? Rozpoczynając leczenie chcecie dokładnie wiedzieć, jaki będzie jego całkowity koszt? Obawiacie się, że po nieudanej procedurze in vitro zostaniecie bez środków na dalsze leczenie? 

In Vitro bez ryzyka finansowego to jedyny w Polsce tak kompleksowy program, w którym Pacjenci otrzymują gwarancję stałej ceny za leczenie niepłodności zakończone ciążą lub zwrot 100% kosztów.

baner In Vitro bez ryzyka
Bez Ryzyka

Ciąża albo zwrot kosztów

Zyskajcie niepowtarzalną szansę na zostanie rodzicami i nie martwcie się finanse. Już dziś skontaktujcie się z koordynatorem, aby omówić Wasz udział w programie.

Zakres oraz koszt świadczeń w ramach programu 

W ramach jednorazowej zryczałtowanej opłaty otrzymacie dostęp do procedur i świadczeń medycznych niezbędnych w procesie zapłodnienia pozaustrojowego, a także zaawansowanych technik zwiększających skuteczność in vitro. To pozwoli Wam precyzyjnie określić budżet na leczenie i da poczucie bezpieczeństwa finansowego, abyście w tym wyjątkowym czasie mogli skupić się wyłącznie na Waszym celu i sobie nawzajem. 

Program gwarantuje Wam do 6 cykli in vitro, podczas których zajdziecie w ciążę lub zwrócimy Wam 100% wpłaconych pieniędzy, które będziecie mogli przeznaczyć na dalsze leczenie. W zależności od wieku pacjentki koszt programu rozpoczyna się od 22 900 zł. Płatność możecie dodatkowo rozłożyć na wygodne raty już od 500 zł miesięcznie.  

Poniższa tabela przedstawia zestawienie świadczeń oraz porównanie kosztów w ramach pojedynczego cyklu in vitro oraz programu In Vitro bez Ryzyka finansowego.

 

Dodatkowe korzyści dla uczestników programu