Clitoroplastyka

Zyskaj komfort z clitoroplastyką!

Clitoroplastyka to zabieg, który pozwoli Ci pozbyć się bólu i osiągnąć satysfakcję seksualną. Polega na odkryciu i uwypukleniu łechtaczki ukrytej głęboko pod fałdami skóry. Dzięki zabiegowi można również ukryć zbyt wyeksponowaną łechtaczkę sprawiającą kobiecie dyskomfort. Plastyka łechtaczki wykonywana jest laserowo, z miejscowym znieczuleniem.

Labioplastyka

Odzyskaj komfort życia oraz satysfakcję i pewność siebie, umów się na konsultację!

Kto powinien skorzystać z zabiegu?

Ze zdrowotnego punktu widzenia zabieg jest koniecznością, gdyż zbyt wyeksponowana na zewnątrz łechatczka sprawia ból w codziennym fukncjonowaniu, jak i podczas stosunku. Z zabiegu mogą skorzystać kobiety chcące wzmocnić swoje doznania, które nie odczuwają dostatecznej satysfakcji podczas współżycia z powodu całkowicie lub częściowo zasłoniętej przez fałd skóry łechtaczki. Zabieg daje również oczekiwany efekt kosmetyczny, zwiększając pewność siebie i komfort życia Pacjentki niezadowolonej z wyglądu swoich miejsc intymnych.

O zabiegu

Zabieg trwa zaledwie 30 minut i wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym. Pełna rekonwalescencja trwa około 2 tygodni. Bezpośrednio po zabiegu Pacjentka może odczuwać dyskomfort, dlatego przez kolejne kilka dni powinna prowadzić niewymagający wysiłku tryb życia. Należy jednak pamiętać, aby nie tkwić wielu godzin w jednej pozycji, szczególnie siedzącej. Wskazane jest unikanie obcisłej bielizny przez około tydzień po zabiegu oraz absencja seksualna przez okres ok. 4 tygodni. Dzięki clitoroplastyce kobieta odzyskuje pełną satysfakcję seksualną, a wygląd miejsc intymnych spełnia jej oczekiwania.

Przeciwwskazania do zabiegu

  • miesiączka
  • skrzepnięcia
  • cukrzyca
  • aktywne infekcje miejsc intymnych
  • leczenie antybiotykami
  • ciąża i okres karmienia piersią
  • choroby nowotworowe
  • ogólny zły stan zdrowia

Clitoroplastyka cena

Interesuje Cię koszt zabiegu? Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem lub kontaktu z infolinią Gyncentrum pod nr telefonu 32 506 57 77.