Gyncentrum HOME – badania laboratoryjne w Twoim domu

Od nas do was!

Gyncentrum HOME to usługa dedykowana Pacjentom Gyncentrum. Zamawiając usługę Gyncentrum HOME przyjedziemy do Ciebie i pobierzemy materiał do badania w komfortowych warunkach Twojego domu. Następnie bezpiecznie przetransportujemy próbkę do laboratorium, wykonamy badania i udostępnimy Ci wyniki online.

gyncentrum-home-badania-w-domu

Zamów badanie do domu, my przyjedziemy i pobierzemy od Ciebie materiał

Zadbamy o Twoją wygodę i bezpieczeństwo

Komfort i oszczędność czasu

Zdajemy sobie sprawę, że konieczność wykonania wielu badań diagnostycznych jest czasochłonne i uciążliwe, szczególnie dla Pacjentów, którzy dojeżdżają do naszych klinik z odległych miejsc. Zamawiając usługę Gyncentrum HOME to my przyjedziemy do Ciebie w umówionym terminie i pobierzemy materiał do badania w komfortowych warunkach Twojego domu. Tym samym zachowasz dyskrecję oraz zaoszczędzisz czas na dojazdy i czekanie w kolejce do punku pobrań. Za dojazd do Twojego domu nie pobieramy dodatkowych opłat.

Profesjonalny zespół medyczny

W umówionym terminie i miejscu odwiedzi Cię nasz wykwalifikowany personel medyczny (pielęgniarka / położna / ratownik medyczny) wyposażony w profesjonalny sprzęt oraz niezbędne środki bezpieczeństwa. Specjalista sprawnie pobierze materiał do badania, a następnie przekaże go do laboratorium.

Bezpieczny transport próbek

Wiemy w jakich warunkach powinien być przechowywany i transportowany materiał do poszczególnych badań, aby nie utracił on swoich właściwości diagnostycznych. Korzystając z usługi Gyncentrum HOME masz pewność, że Twój materiał do badania jest właściwie pobrany, zabezpieczony i transportowany z zachowaniem najwyższych standardów bezpośrednio do Laboratorium Gyncentrum.

Wyniki online

Dołożymy wszelkich starań, aby Twoje wyniki były dostępne możliwie najszybciej. Po wyrażeniu zgody otrzymasz je w wygodnej formie online. Jeśli badania zlecone były przez lekarza Gyncentrum trafią one również bezpośrednio do niego, aby mógł się z nimi zapoznać i szybko podjąć istotne dla procesu diagnostyki i leczenia kroki.

Dostępność usługi Gyncentrum HOME?

Usługa Gyncentrum HOME dostępna jest dla Pacjentów Gyncentrum z następujących obszarów Polski:

  • województwo śląskie
  • województwo małopolskie
  • województwo opolskie
  • Rzeszów +50 km
  • Warszawa +50 km
  • Poznań +50 km
  • Wrocław +50 km
  • Lublin +50 km
  • Łódź +50 km

Miejsce Twojego zamieszkania nie mieści się na powyższym obszarze? Skontaktuj się z nami, a my postaramy się znaleźć rozwiązanie.